17 Jul
Chłodząca maska oczyszczająca Galénic Masques De Beaute
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Galenic

 

Chłodząca maska oczyszczająca Galénic Masques De Beaute to biała glinka oraz struktura Frozen Pure.

Dzięki orzeźwiającemu działaniu chłodzącej maski oczyszczającej zwęża pory, dając efekt jak po odświeżającej kąpieli w zimnej wodzie. Struktura skóry ulega wzmocnieniu. Biała glinka skutecznie matuje skórę, redukując nadmiar sebum. Na skutek działania chłodzącej maska oczyszczająca efekt regulacji poziomu sebum jest widoczny w godzinę po aplikacji.(1) Świecenie skóry jest znacznie zredukowane do sześciu godzin po aplikacji.(2) Struktura skóry ulega znaczącej poprawie natychmiast po zabiegu.(3) Poza zaskakująco kremową konsystencją i efektem zimna, ta wyjątkowa formuła otula skórę kwiatową, zieloną nutą zapachową.

 

Świeże, owocowe nuty głowy przechodzą stopniowo w kwiatowe serce pełne aromatu białych kwiatów. Zapach wieńczy zmysłowy aromat bursztynu i piżma. Kobiety są zadowolone z wyników zabiegu. 90% kobiet dostrzegło, że ich skóra jest bardziej matowa, 96% zauważyło, że skóra stała się bardziej miękka, a 95% stwierdziło, że ich skóra została dogłębnie oczyszczona.(4)

 

Cena: 140 zł/50 ml.

 

Znana również pod nazwą kaolin, biała glinka jest powszechnie ceniona za właściwości absorpcyjne i oczyszczające. Wprost idealnie nadaje się do zastosowania w tego rodzaju maskach. Wyjątkowa formuła sprawia, że maska nie wysycha i daje poczucie komfortu. Idealnie dobrana formuła pozwala wydobyć wszystkie zalety tego prostego składnika i czyni go wyjątkowym.  Chłodząca maska oczyszczająca zawdzięcza swoje właściwości wyjątkowej strukturze Frozen Pure™, która wywołując na skórze efekt chłodu, pomaga skutecznie ją oczyścić, zwęża pory i delikatnie poprawia strukturę skóry. Dzięki połączeniu tej struktury z glinką dochodzi do wymiany ciepła ze skórą. Z chwilą pierwszego kontaktu ciepło z naskórka jest wydobywane na zewnątrz, a na powierzchni skóry maska tworzy zimną warstwę. Pory ulegają natychmiastowemu ściągnięciu, struktura skóry nabiera sprężystości, a zanieczyszczenia są usuwane przez micele w momencie spłukiwania. Dodatek nawilżającej gliceryny pomaga w uzyskaniu komfortowej i kremowej konsystencji. Sprawia, że ta zaskakująca formuła o właściwościach matujących doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej suchej i delikatnej.

 

Jak stosować?

 

Stosować raz lub dwa razy w tygodniu na całą twarz lub tylko na strefę T, która najczęściej się przetłuszcza. Pozostawić na trzy do pięciu minut, a następnie spłukać.

 

(1) Pomiar efektu redukcji sebum w grupie 23 kobiet w wieku od 20 do 44 lat.

(2) Badanie skuteczności, analiza fotograficzna świecenia skóry w grupie 21 kobiet w wieku od 22 do 50 lat.

(3) Ocena kliniczna pod kontrolą dermatologiczną w grupie 30 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

(4) Test konsumencki w grupie 117 kobiet w wieku od 18 do 65 lat.

 

 

Źródło: PR Galenic

 


Kategorie:

Dodaj komentarz