17 Jul
Garnier Color Naturals Pure Blonde
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Garnier

 

Blond to nadal jeden z najpopularniejszych odcieni, jakie Polki wybierają przy domowej koloryzacji.

Jednak znalezienie idealnego, czystego koloru wcale nie jest takie proste. W końcu blond blondowi nierówny. Kobiety poszukują superjasnych odcieni pozbawionych żółtych refleksów, pojawiających się przy wypłukiwaniu koloru – te już zdecydowanie wyszły z mody i ustąpiły miejsca mroźnym, ultrablondom. Garnier Color Naturals rozumie tę potrzebę i poszerza swoje portfolio o trzy, zupełnie nowe, chłodne odcienie blondu.

           

Garnier Color Naturals Pure Blonde to farby do domowej koloryzacji oparte na innowacyjnej formule, pozwalającej na uzyskanie pięknego, czystego blondu. W formule kremu koloryzującego został zawarty zimny barwnik, który wnika bezpośrednio we włókno włosa, pozostawiając efekt superrozjaśnienia, bez nielubianych przez Polki żółtych i pomarańczowych tonów.

 

Dla wielu kobiet kolor to jednak nie wszystko. Bardzo ważna jest jednoczesna pielęgnacja włosów. Odżywka po koloryzacji Garnier Color Naturals została wzbogacona o trzy olejki – z oliwek, awokado i shea, dzięki czemu włosy po koloryzacji są lśniące i jedwabiście miękkie.

 

Wartości Garnier nie pozwalają jednak na uzyskanie pięknego efektu superblondu, bez jednoczesnego poszanowania dla natury. Papierowe opakowania farb Garnier Color Naturals posiadają certyfikat FSC – Forest Stewardship Council, który potwierdza pochodzenie materiału z lasu zarządzanego w sposób zrównoważony, co oznacza że występują w nim młode i stare drzewa, a w miejsce tych wyciętych sadzi się nowe. Nasiona shea, wykorzystane w formie olejku w odżywce farb Garnier Color Naturals są pozyskiwane w afrykańskim państwie Burkina Faso – jednej z najbiedniejszych populacji na świecie. Garnier wspiera lokalną społeczność poprzez program bezpośredniego i uczciwego dochodu, z którego skorzystało już 6500 kobiet. Marka wprowadziła nowoczesne piece, dzięki czemu zostało ograniczone zużycie paliwa oraz objęła opieką las drzew masłowych zapewniając ochronę lokalnej naturze. 

 

Sposób na najmodniejszy, czysty ultrablond? Garnier Color Naturals Pure Blonde.

 

Wybierz swój ideał:

 

  • Naturalny Ultra Blond
  • Popielaty Ultra Blond
  • Opalizujący Ultra Blond
 
 
Cena rekomendowana: 15,99 zł.
 
 
 
Źródło: PR Garnier

Kategorie:

Dodaj komentarz