21 Nov
Zestawy upominkowe Klorane
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: Klorane

 

Twój prezent od Klorane – to 5 zestawów z podstawowym rytuałem pielęgnacyjnym dla włosów.

Szampon + balsam do włosów zestawy do pielęgnacji włosów w 2 krokach w cenie 63 zł.

Zestaw promocyjny bebe delikatny żel oczyszczający 200 ml + krem odżywczy z Cold Cream 40 ml naturalna pielęgnacja od 1. Dnia życia.  W cenie 41 zł

 

Wybierasz Klorane – wybierasz ekologię! To prawdziwie zielony prezent z poszanowaniem przyrody.

 

Eksperci Klorane badają i chronią przyrodę na całym świecie, aby wydobywać jej dobroczynne właściwości. Pozyskiwane innowacyjne, roślinne składniki czynne są pozyskiwane w oparciu o certyfikowane procedury: od upraw, poprzez ekstrakcję, aż do stworzenia receptury zmysłowych, bezpiecznych i skutecznych botanicznych produktów do pielęgnacji włosów i ciała.

Klorane prowadzi uprawy organiczne bez nawozów i pestycydów, aby pozyskać wartościowe aktywne substancje roślinne. Dlatego 100% upraw nie ma negatywnego wpływu na odnawianie roślin.  98% produktów jest wyprodukowane we Francji, w większości w rejonie Tarn, gdzie uprawia się 22 gatunki roślin, z których marka pozyskuje aktywne substancje.

Fabryka KLorane w Gaillac ( rejon Tarn) w której ekstrahuje się wyciągi, posiada certyfikat ISO 14001  - ekstrakty pozyskiwane zgodnie z zasadami zielonej chemii, przetwarzanie odpadów w energię za pomocą kotła na biomasę, który zmniejsza emisję dwutlenku węgla o 1600 ton rocznie. 

 

W 2012 marka Klorane została odznaczona certyfikatem ECCOCERT: opakowania wytworzone w 50% z recyklingowanego PET, tekturowe etui certyfikowane przez PEFC, formuły do spłukiwania biodegradowalne.

W 1994 roku pan Pierre Fabre założył fundację na rzecz ochrony i waloryzacji światowego dziedzictwa roślinnego. Od prawie 24 lat fundacja prowadzi pro-ekologiczne działania na całym świecie.

 

Zestaw Mango

Pielęgnacja Nawilżająca i Odżywiająca

 

Szampon na bazie masła mangowego + Balsam na bazie masła mangowego.

Szampon na bazie masła mangowego otula i odżywia włosy suche, jednocześnie nie obciążając ich i chroniąc włókna włosów. Odżywione i objęte wyjątkową ochroną przed przesuszeniem, włosy odzyskują elastyczność,  miękkość i blask.

Balsam odżywia, dodaje miękkości i  sprężystości oraz ułatwia rozczesywanie bez obciążania włosów.

Cena zestawu 63 zł  Szampon 200 ml + Balsam 200 ml.

 

Zestaw Granat

Pielęgnacja Ochronna, przedłużająca intensywność koloru

 

Szampon na bazie wyciągu z granatu + Balsam na bazie wyciągu z granatu.

Pielęgnujący szampon na bazie wyciągu bogatych w taniny skórek Granatu chroni intensywność i blask koloru, jednocześnie regenerując powierzchnię włosa. Kolor jest chroniony, żywy i bardziej trwały, a włosy odzyskują miękkość i blask.

Balsam na bazie bogatego w taniny wyciągu ze skórek Granatu zatrzymuje i utrwala kolor oraz regeneruje uszkodzone włókna włosów, ułatwiając rozczesywanie i nadając włosom blask. Dzięki ochronie kolor jest żywy i intensywny. Włosy odzyskują miękkość i jedwabistość.

Cena zestawu 63 zł  Szampon 200 ml + Balsam 200 ml.

 

Zestaw Mięta

Pielęgnacja Detoksykująca i Ochrona przed zanieczyszczeniom

 

Szampon na bazie mięty nadwodnej + Balsam na bazie mięty nadwodnej.

 

Biodegradowalna formuła szamponu, delikatna, o łagodnej bazie myjącej, usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza bez wysuszania. Dodatkowo: efekt „ice bucket”, błyskawicznie odświeżający skórę głowy.

Balsam działa jak tarcza ochronna przed zanieczyszczaniami, zapobiega osadzaniu się i wnikaniu zanieczyszczeń do wewnątrz włosa. Dodatkowo nawilża skórę głowy i zwiększa połysk włosów już po pierwszym użyciu.

 

Cena zestawu 63 zł  Szampon 200 ml + Balsam 150 ml.

 

Zestaw Piwonia

Pielęgnacja Łagodząca dla Wrażliwej, podrażnionej skóry głowy

 

Szampon na bazie wyciągu z piwonii + Balsam na bazie wyciągu z piwonii.

 

Szampon łagodnie myje włosy nie naruszając równowagi wrażliwej i podrażnionej skóry głowy. Przynosi ukojenie już po pierwszym użyciu. Przeznaczony dla wrażliwej, podrażnionej skóry głowy, pozostawia włosy bardziej sprężyste, miękkie i jedwabiste.

Balsam łagodzi i redukuje podrażnienia już po pierwszym zastosowaniu. Zawiera odświeżający mentol oraz głęboko nawilżający kompleks betainy i gliceryny, a składnik ułatwiający rozczesywanie otula i wygładza włókno włosa. Włosy są sprężyste, miękkie i błyszczące.

Cena zestawu 63 zł  Szampon 200 ml + Balsam 200 ml.

 

Zestaw Owies

Bardzo łagodna pielęgnacja dla całej rodziny

 

Szampon na bazie mleczka z owsa + Balsam na bazie mleczka z owsa.

Szampon dogłębnie myje delikatne włosy, nadając im niezwykłą miękkość. Formuła o wysokiej tolerancji dla całej rodziny, do stosowania u dzieci od 3 lat. Na bazie mleczka z Owsa o działaniu łagodzącym i ochronnym, oraz ułatwiającym rozczesywanie włosów.

Balsam pozwala zachować naturalną równowagę skóry głowy. Ułatwia rozczesywanie. Przywraca włosom piękno i naturalną równowagę, a także sprawia, że są wyjątkowo miękkie. Przeznaczony dla wszystkich, którzy mają delikatne włosy lub często je myją i poszukują łagodnych produktów, które ochronią i utrzymają naturalną równowagę skóry głowy.

Cena zestawu 63 zł  Szampon 200 ml + Balsam 200 ml.

 

 

Źródło: Klorane

 


Kategorie:

Dodaj komentarz