05 Apr
Skuteczność z L'Oreal Invicible Sport
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: L"Oreal

 

Coraz więcej współczesnych mężczyzn prowadzi bardzo intensywny tryb życia, a sport stanowi doskonałą odskocznię od wymagającej i stresującej pracy, czy obowiązków dnia codziennego.

 

Prowadząc tak aktywny tryb życia, nadmierna potliwość i przykry zapach to naturalne procesy fizjologiczne, które mogą pojawiać się każdego dnia. Antyperspiranty Invicible Sport od L’Oréal Paris Men Expert to produkty stworzone do działania właśnie w takich okolicznościach. Zapewniają niezwykle wysoką skuteczność w najbardziej ekstremalnych warunkach. Gwarantują maksymalnie długą ochronę przeciwko wilgoci i przykremu zapachowi, nawet przez 96 godzin! Invicible Sport to pierwsze antyperspiranty L’Oréal Paris Men Expert wzmocnione tlenkiem magnezu – naturalnym składnikiem znanym i cenionym w świecie sportu za swoje ultra-absorpcyjne właściwości. Ponadto charakteryzują się prawdziwie męskim zapachem.

 

Chcesz mieć pewność, że dezodorant, który wybierzesz zapewni Ci szczególną ochronę i najlepszą skuteczność działania? Wypróbuj Invicible Sport - rozwiązanie, stworzone z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach!

 

Invicible Sport antyperspirant dla mężczyzn w sprayu – 12,99 zł/150 ml.

Invicible Sport antyperspirant dla mężczyzn w kulce – 12,99 zł/50 ml.

 

 

Źródło: L"Oreal


Kategorie:

Dodaj komentarz