23 Apr
Nowości Herbs dla zadbanych stóp
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Farmona

 

Z początkiem wiosny pragniemy odsłonić zadbane i atrakcyjnie wyglądające stopy, dlatego warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki.

Zaawansowane innowacyjne formuły przekładające się na jakość i skuteczność działania, wysokiej jakości autorskie receptury oparte na krystalicznie czystej wodzie z gór, biozgodnych naturalnych i wyrafinowanych olejach roślinnych, wyselekcjonowanych składnikach aktywnych o szerokim spektrum działania oraz ekstraktach roślinny pozyskiwanych ze źródeł odnawialnych – to wszystko znajdziemy w najnowszych produktach marki Herbs przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji stóp. Najnowszy peeling, krem i maska posiadają certyfikat Viva dla wegetarian i wegan.

 

Z początkiem wiosny pragniemy odsłonić zadbane i atrakcyjnie wyglądające stopy. Niestety po okresie zimowym, któremu towarzyszyły ciężkie buty oraz brak regularnej pielęgnacji nasza skóra może być szorstka, a pięty popękane. Nasze stopy wymagają bowiem troski przez cały rok.


W przywróceniu im doskonałej kondycji pomoże nam najnowsza linia marki Herbs oparta o naturalny olej konopny o wyjątkowych właściwościach kosmetycznych stanowiący prawdziwe arcydzieło natury oraz niecodzienne, łagodne składniki aktywne ze świata roślin. 

 

Zawartości kwasów omega 3 i 6 oraz witamin E i C czyni z oleju z konopi nawilżające i regenerujące remedium dla skóry stóp. Wnikający głęboko w naskórek olej, nadaje skórze wyjątkowej miękkości i zwiększa jej elastyczność. Doskonale radzi sobie także z przesuszoną i popękaną skórą pięt jednocześnie poprawiając wygląd paznokci stóp i skórek wokół nich.

 

Krok 1 - Kwasowy peeling do stóp olej konopny

Przeznaczony do skóry bardzo suchej kwasowy peeling dokładnie złuszczy zrogowaciały naskórek i jednocześnie optymalnie natłuści skórę naszych stóp. Wzbogacony o antybakteryjne działanie kwasów AHA stanowi idealny pierwszy krok w zabiegu regeneracji stóp. 

 

Krok 2 - Proteinowy krem do stóp olej konopny

Wzbogacony o wzmacniające oligosacharydy proteinowy krem do stóp to kosmetyk idealny do codziennej pielęgnacji. Przynosi ulgę nawet bardzo suchej skórze, silnie i długotrwale nawilża i błyskawicznie przywraca gładkość.

 

Krok 3 – Kremowa maska do stóp olej konopny

Kremową maskę możemy stosować zamiennie z kremem gdy czujemy, że nasze stopy potrzebują intensywniejszej pielęgnacji. Dzięki zawartości nawilżającego fitohialuronu maska skutecznie przyspiesza regenerację skóry i jednocześnie ogranicza jej nadmierne rogowacenie.

 

Sugerowana cena kwasowego peelingu do stóp Herbs: 13,99 zł/ 100 ml.

Sugerowana cena proteinowego kremu do stóp Herbs: 13,99 zł/ 100 ml.

Sugerowana cena kremowej maski do stóp Herbs: 13,99 zł/ 100 ml.

 

Produkty są dostępne w sieciach Rossmann.

 

 

Źródło: PR Farmona


Kategorie:

Dodaj komentarz