29 Apr
Nowość od Arbonne linia pielęgnacyjna Super Calm
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Arbonne

 

Najnowsza linia SuperCalm marki Arbonne została opracowana z myślą o skórze wrażliwej.

W produktach zastosowano starannie wyselekcjonowane składniki pochodzenia roślinnego, mające nawilżyć oraz łagodzić jej nadwrażliwość. Produkty linii SuperCalm przyniosą kojące nawilżenie oraz przywrócą uczucie komfortu skórze. 

 

Wegańskie mleczko oczyszczające z kłosowcem to produkt dedykowany codziennej pielęgnacji twarzy. Jego niepieniąca się formuła pomaga delikatnie usunąć makijaż oraz zanieczyszczenia znajdujące się na skórze. Właściwości wyciągu z kłosowca meksykańskiego wspomagają barierę nawilżającą skórę, nadając jej wygląd pełen blasku. Koi skórę, pozostawiając uczucie świeżości i nawilżenia. 

Cena: 127 zł/ 90 ml.

 

Serum kojące skórę z wyciągiem z trawy tygrysiej to produkt dedykowany codziennej pielęgnacji twarzy. Jego lekka, mleczna formuła wspomaga proces odnowy naskórka, poprzez jego delikatne złuszczanie. Odmładzające, przeciwzapalne i łagodzące właściwości wyciągu z trawy tygrysiej wspomagają neutralizację widocznych oznak starzenia. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, a w szczególności nadwrażliwej i borykającej się z przebarwieniami.

Cena: 199 zł/ 30 ml.

 

Krem kojąco-nawilżający z wyciągiem z trawy tygrysiej to produkt dedykowany codziennej pielęgnacji twarzy. Jego lekka i delikatna formuła wspomaga barierę ochronną skóry, dostarczając jej odpowiedni poziom nawilżenia. Występujący lizat probiotyczny pomaga delikatnie przywrócić równowagę i zoptymalizować zdrowy wygląd cery. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, a w szczególności nadwrażliwej i borykającej się z przebarwieniami.

Cena: 175 zł/ 50 ml.

 

Innercalm z ashwagandhą i szafranem to suplement diety, zawierający składniki pozyskane w zrównoważonym procesie i pomagający osiągnąć doznanie odprężenia, ale bez uczucia senności. Zawarty szafran oraz wyciąg korzenia z liści ashwagandhy, który jest znanym adaptogenem o silnym działaniu, odpowiada za przywrócenie równowagi organizmowi. Oba składniki mają od stuleci zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej.

Cena: 219 zł/ 60 porcji.

 

 

Źródło: PR Arbonne


Kategorie:

Dodaj komentarz