06 May
Nowość Nuxe Sun lekki krem SPF 50
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Nuxe

 

Produkty Nuxe Sun to wysoka ochrona przeciwsłoneczna przy jednoczesnym poszanowaniu oceanów.

Lekki krem do twarzy SPF 50 posiada delikatną konsystencję, która sprawdzi się przy skórze mieszanej. Produkty Nuxe Sun są wodoodporne(1) i łatwo ulegają biodegradacji(2). Marka zaangażowała się we współpracę z firmą Oceanoplastic, wspierając akcję ocean bez plastiku. Wygodne kieszonkowe opakowanie i wysoka ochrona słoneczna

 

Krem zapewnia ochronę SPF 50 przed promieniowaniem UVA i UVB dzięki starannemu doborowi 4 filtrów przeciwsłonecznych. Naturalne ekstrakty z ryżu i rozmarynu, znane z właściwości antyoksydacyjnych, w połączeniu z witaminą E zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ekstrakt z kwiatu Kau Pe ma właściwości kojące, łagodzące uczucie przegrzania związane z nadmierną ekspozycją słoneczną. Ekstrakt z hiacyntu wodnego (patent FR) chroni skórę przed przesuszeniem.

 

Oleoaktywny ekstrakt z hiacyntu wodnego otrzymywany jest za pomocą przyjaznej dla środowiska metodzie oleoekoekstrakcji, która pozwala uzyskać kwintesencję aktywnych cząsteczek nawilżających.

Wygodne opakowanie, przyjemność stosowania

 

Niezwykle wygodny, „kieszonkowy” rozmiar sprawia, że produkt możemy mieć zawsze w zasięgu ręki. Należy wstrząsnąć przed użyciem. Opakowanie zawiera wewnątrz kulkę, dzięki której konsystencja staje się płynna i wyjątkowo lekka, natychmiast wnika w skórę i nie klei się. Krem zapewnia satynowe wykończenie, uwodząc nutą zapachową tiaré i wanilii, charakterystycznych dla Nuxe Sun Przeznaczony jest do skóry normalnej oraz mieszanej.

 

Cena: 79 zł.

Pojemność: 50 ml.

 

 

Źródło: PR Nuxe


Kategorie:

Dodaj komentarz