28 May
Wegańskie lakiery do paznokci Simply– Kabos
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Kabos

 

Wegańskie lakiery do paznokci Simply– Kabos Cosmetics w zgodzie z naturą.

Naturalne kosmetyki podbijają świat, a Kabos Cosmetics przeprowadza prawdziwą rewolucję. Łódzka marka kosmetyczna redefiniuje podejście do produktów beauty wprowadzając wegańskie lakiery Simply, które jako jedyne na rynku zawierają aż do 85% składników naturalnych. Nowa linia Simply to świadoma troska o przyrodę i podkreślenie, że prawdziwe piękno pochodzi z natury.

 

Trend w branży beauty na kosmetyki organiczne oraz eko spowodował, że coraz więcej marek wprowadza na rynek produkty pochodzenia naturalnego. Wyprzedzając konkurencję, Kabos Cosmetics stworzył linię lakierów Simply – jedynych na rynku, które zawierają aż do 85% substancji pochodzenia naturalnego. Lakiery Simply to w pełni wegańskie produkty, które nie zwierają żadnych substancji odzwierzęcych, takich jak kolagen czy keratyna. Tworząc linię Simply, marka Kabos postawiła na substancje pochodzące z pól, łąk oraz upraw, takie jak: polimery pochodzenia naturalnego (nitroceluloza otrzymywana z celulozy bawełnianej), plastyfikatory z kukurydzy i buraka cukrowego, czy rozpuszczalniki otrzymywane w procesie fermentacji i estryfikacji z trzciny cukrowej, buraków cukrowych oraz ziemniaków.

 

Tym samym nowe lakiery Simply są idealną propozycją dla wszystkich kobiet, które chcą delikatności i naturalności, ale nie chcą rezygnować z pięknego koloru na paznokciach. Lakiery Simply zadowolą wszystkich, którzy uważnie przyglądają się składnikom i dążą do zminimalizowania obecności chemicznych substancji w swoim otoczeniu.

 

Co ważne, ekologiczny i wegański charakter produktu idzie w parze z wysoką wytrzymałością lakieru na płytce paznokcia. Kolor utrzymuje się aż do 7 dni, dzięki czemu ta nowa linia jest znacznie bardziej wytrzymała niż inne lakiery klasyczne

„Simply to lakier, który łączy ekologiczny charakter z cechami najlepszego klasycznego lakieru. Lakiery Simply dzięki wysokiemu stopniowi napigmentowania nie wymagają użycia wielu warstw. Po nałożeniu top-coatu Simply paznokcie mają głęboki, piękny kolor i wyjątkowy blask. Szybkość schnięcia zaskakuje nawet mnie, a pracuję z paznokciami od 18 lat.”  - Magdalena Watracz, główna stylistka Kabos

 

Linia Simply to aż 24 odcienie natury, które swoimi nazwami nawiązują do kojącej siły przyrody i kojarzą się z ciałem i naturalnością. 

 

Wegańskie naturalne lakiery Simply są już dostępne w sklepie internetowym marki Kabos. Można je zakupić w cenie 19,90 zł, a top Simply Clean Beauty Top Coat za 20,90zł.

 

 

Źródło: PR Kabos

 


Kategorie:

Dodaj komentarz