09 Sep
Nowość Barwa hipoalergiczny żel pod prysznic bezzapachowy
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Barwa

 

Nowość! Barwa Hipoalergiczny żel pod prysznic bezzapachowy.

 

Barwa Hipoalergiczna

 

Wysypka, wypryski, nieprzyjemna suchość skóry i związane z nią uporczywe swędzenie, to objawy, z którymi niezwykle często borykają się osoby dotknięte alergią. Problem dodatkowo pogłębia niska temperatura oraz zanieczyszczone i suche powietrze. Z alergią na całym świecie zmaga się ok. 30 % populacji.

 

Jednak można z nią skutecznie walczyć!

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób doświadczających nieprzyjemnych symptomów alergicznych, polska marka Barwa wprowadziła na rynek hipoalergiczne żele pod prysznic przeznaczone dla każdego typu skóry: suchej, normalnej i wrażliwej. Polecane do codziennej pielęgnacji skóry całej rodziny. Wyróżniają je proste składy, z dużą zawartością pantenolu, alantoiny i soku z aloesu. Wszystkie żele powstały na bazie mydła potasowego, które nie tylko skutecznie oczyszcza, ale przede wszystkim nie narusza naturalnej bariery ochronnej. Po nałożeniu, skóra staje się przyjemnie gładka i subtelnie pachnąca.

 

Barwa Hipoalergiczny żel pod prysznic

 

Barwa hipoalergiczny bezzapachowy żel pod prysznic stworzony został z myślą o osobach z atopowym zapaleniem skóry. Formuła opiera się na użyciu mydła potasowego, które skutecznie oczyszcza, a przy tym nie narusza bariery ochronnej delikatnej skóry. Ma właściwości regenerujące, nie zawiera sztucznych barwników i jest w 100% wegański.

 

Cena: 8,99 zł

Pojemność: 400 ml.

 

 

 

Źródło: PR Barwa 


Kategorie:

Dodaj komentarz