17 Oct
Nowość Barwa odżywka octowa w sprayu
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Barwa

 

Sekrety pielęgnacji przekazywane z pokolenia na pokolenie zamknięty w kosmetykach Barwa Naturalna.

Nasze babcie to nie tylko ciepłe wspomnienia z dzieciństwa, to również drogocenna skarbnica wiedzy na temat domowych sposobów pielęgnacji ciała i włosów. Poszanowanie dla tradycyjnych receptur oraz nieustanny rozwój to wartości, które od pokoleń pielęgnowane są przez krakowską markę kosmetyczną Barwa.

 

Seria Barwa Naturalna - przekazująca od pokoleń, drogocenne receptury naszych babć – we wrześniu została powiększona o nowy produkt do pielęgnacji ciała
i włosów. Kontynuując tradycję pielęgnacji inspirowanej naturalnymi i dobroczynnymi właściwościami kuchennych składników, w portfolio serii pojawiają się dobrze znane Polkom wyciągi z siemienia lnianego, octu jabłkowego, protein ryżu oraz jajka.

 

Barwa Naturalna odżywka octowa w sprayu

 

Ekspresowa odżywka dedykowana włosom suchym i pozbawionym blasku. Głównym składnikiem jest wyciąg z octu jabłkowego, który przywraca włosom blask i zdrowy wygląd. W połączeniu z maceratami owoców moreli, jabłka, brzoskwini oraz zawartym w formule hydrolizatem jedwabiu, skutecznie ułatwia rozczesanie splątanych włosów i zapobiega ich puszeniu się. Po spryskaniu, łuski włosów domykają się, a co za tym idzie ich struktura staje się jedwabiście gładka. Czynność uprzyjemnia zapach kosmetyku, który przywodzi na myśl świeże jabłka.

 

Cena: 7,99 zł.

Pojemność: 200 ml.

 

 

Źródło: PR Barwa


Kategorie:

Dodaj komentarz