11 Nov
Pielęgnacyjny must have od ZO Skin Health
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR ZO Skin Health

 

Czego oczekujemy od kremu idealnego? Takiego, po który można sięgnąć prawie w każdej sytuacji?

Oczekujemy, że będzie wsparciem dla naszej skóry na co dzień, stanie się rusztowaniem pod całą resztę zabiegów pielęgnacyjnych w naszym repertuarze. Alfa i omega będąca podstawą pięknej skóry i młodego wyglądu. Karta, na którą można postawić wszystko. Jakie zatem powinien spełniać wymagania nasz must have? Dowiedz się więcej o super-składnikach, będących podstawą najlepszych kremów do twarzy. Być może odnajdziesz znów numer jeden?

 

Naprawa komórek. Rzodkiewnik who?

 

Ujędrnienie i przywrócenie gęstości skórze. Nasz numer jeden, powinien zadbać o odnowę uszkodzonych komórek DNA. Skóra z wiekiem traci zdolność do szybkiej regeneracji. Każdej z nas zależy na jak najdłuższym zachowaniu młodego i zdrowego wyglądu. Żeby zapobiec skutkom starzenia się, należy wybrać krem, który wspomoże odbudowę i regenerację komórek skóry. Roxisomes to 8-oksoguanino-glikozylaza1 (OGG-1), pozyskiwana z rzodkiewnika pospolitego. To mała roślina kwitnąca na terenach Azji, Europy i Afryki. Badania kliniczne wykazały, że OGG1 rozpoznaje uszkodzenia DNA i skraca czas naprawy jądra komórki z 24 do zaledwie 2 godzin. Ciężko się kłócić z takimi wynikami.

 

Ochrona przed UV

 

Nasza skóra codziennie wystawiana jest na działanie promieniowania UV. Niestety ten problem dotyczy nie tylko miłośniczek solarium i wylegiwania się na słońcu. Powszechnie wiadomo, że ekspozycja na słońce przyspiesza starzenie się skóry. Ultrasomes® to biotechnologicznie pozyskana mieszanina enzymów z rodzaju endonukleaz – naprawiają uszkodzenia DNA spowodowane promieniowaniem UV. Otrzymywane z naturalnie występujących bakterii Micrococcus luteus. Ułatwiają naturalną odnowę DNA, przyspieszając proces aż 4-krotnie. Kolejny zwycięzca w wyścigu o piękną skórę.

 

Ochrona antyoksydacyjna

 

Zanieczyszczenia powietrza, spaliny, dwutlenek węgla w powietrzu – wszystkie te czynniki przedostają się do naszej skóry, sprawiając, że staje się matowa i szara, nadając jej niezdrowego wyglądu. Dodatkowo zanieczyszczenia potrafią powodować stany zapalne na skórze, w skutek czego na twarzy pojawić się może trądzik. Witaminy E i A zapewniają ochronę antyoksydacyjną, zwalczając uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki, natomiast estry jojoby i olej szafranowy uzupełniają ubytki w naturalnej barierze lipidowej naskórka. Tego rodzaju wsparcie, ochroni skórę przed wszelkimi zanieczyszczeniami i pozwoli nam się cieszyć zdrowym wyglądem.

 

A twój krem? Jakie ma super-moce?

 

Polecamy: ZO Skin Health Daily Power Defense 650 zł/ 50ml.

 

 

Źródło: PR ZO Skin Health 


Kategorie:

Dodaj komentarz