22 Dec
Zo Skin Health Growth Factor Eye Serum
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR ZO Skin Health

 

ZO Skin Health prezentuje unikatowe podejście do pielęgnacji skóry.

Są to zastosowania o charakterze terapeutycznym wprowadzane do codziennej pielęgnacji domowej pod kontrolą lekarza lub kosmetologa.

 

Filozofia marki ZO Skin Health opiera się na  wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań w obszarze dbałości, pielęgnacji i leczenia skóry. Poparte latami badań klinicznych doświadczenie, pozwala na opracowanie kosmetyków, które pomagają w naturalny dla skóry sposób wspomóc jej regenerację. Wraz z upływem czasu, w efekcie starzenia, skóra traci naturalną zdolność do odnowy. Ekspozycja na światło słoneczne i stres oksydacyjny są czynnikami mającymi wpływ na pojawianie się widocznych oznak starzenia. Działanie czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych prowadzi do szybszej degradacji kolagenu, utraty jędrności i gęstości skóry oraz powstawania zmarszczek. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i wrażliwa. Ze względu na skąpą podściółkę tłuszczową w tym obszarze oraz ograniczony przepływ krwi i płynów staje się wyjątkowo podatna na procesy starzenia.

 

Zo Skin Health Growth Factor Eye Serum serum pod oczy

 

Growth Factor Eye Serum to przeciwzmarszczkowe serum pod oczy o konsystencji żelu, niwelujące głębsze zmarszczki pod oczami. Zapobiega tworzeniu się fałdek, zapadaniu oczodołów
i spowalnianiu mikrocyrkulacji. Dzięki zastosowaniu ZO Growth Factor Technology, serum pobudza mechanizm samodzielnej naprawy skóry w naturalny dla niej sposób. Technologia opiera się na czynnikach wzrostu pochodzenia  roślinnego, która przyspiesza produkcję kolagenu w skórze, poprawiając jej gęstość, zwiększa zawartość kwasu hialuronowego oraz redukuje obrzęki i zasinienia pod oczami. Chłodzący aplikator koi skórę i pobudza mikrokrążenie, usuwając efekt zmęczonych oczu.

 

Pojemność: 15 ml.

Cena: 560 zł.

 

Składniki aktywne:

 

  • Neuropeptyd: wygładza skórę w okolicy oka, w widoczny sposób redukując zmarszczki mimiczne.
  • Acetylowany Hialuronian Sodu:  Poprawia nawilżenie i zapewnia efekt wypełnienia poprzez zagęszczenie.
  • Czynniki wzrostu (pochodzenia roślinnego i enzymatycznego): Intensyfikują podział fibroblastów oraz produkcję kolagenu typu 1, zwiększając gęstość skóry.
  • Ekskluzywny kompleks ZPRO:  Zwiększa zawartość kwasu hialuronowego w skórze.
  • Ekstrakt z korzenia dzięgla chińskiego: Pobudza mikrocyrkulację, wzmacnia naczynia włosowate.
  • Kompleks peptydów i ekstraktów: Wspiera zdrowie skóry, eliminuje obrzęki, usuwaja barwniki krwi, które mogą prowadzić do powstawania zasinień pod oczami i redukuje stres oksydacyjny.

 

Jak aplikować?

 

Przed pierwszym użyciem uruchom pompkę naciskając ją kilkukrotnie do czasu, aż na czubku pojawi się porcja serum. Używaj po jeden porcji serum z dozownika wokół każdego oka. Rysuj małe delikatne kółeczka wokół oczodołu, by zapewnić całkowite wchłonięcie serum przez skórę. Używaj rano i wieczorem w miarę potrzeby.

 

 

Źródło: PR ZO Skin Health

 


Kategorie:

Dodaj komentarz