17 Feb
Nowe maskary Vollaré Cosmetics
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Vollaré Cosmetics

 

Uwodzicielskie spojrzenie spod długich, gęstych i maksymalnie pogrubionych rzęs na trzy różne sposoby, czyli mascary Vollaré Cosmetics w trzech przebojowych odsłonach.

 

Marka Vollaré Cosmetics należy do multibrandowej firmy Verona Products Professional, specjalizującej się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. To przede wszystkim produkty wyróżniające się wysoką jakością w przystępnej cenie. Pasja do opracowywania unikalnych receptur i baczne śledzenie najnowszych trendów sprawiło, że marka jest znana i lubiana w ponad 60 krajach na całym świecie. Kosmetyki, tak samo jak starannie wyselekcjonowane surowce i składniki do ich tworzenia, poddawane są szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Innowacyjność, bezpieczeństwo i unikatowość – to trzy filary, na których opiera się filozofia firmy.

 

Uwodzicielskie spojrzenie spod długich, gęstych i maksymalnie pogrubionych rzęs na trzy różne sposoby, czyli mascary Vollaré Cosmetics w trzech przebojowych odsłonach. „Pink is a woman” sprawi, że rzęsy wydłużą się, dając efekt istnego wachlarza. „Blue Monday” nie bez powodu nosi nazwę najbardziej depresyjnego dnia w roku. To nawiązanie do wodoodpornych właściwości tuszu, dzięki którym nie rozmaże się nawet w ekstremalnych warunkach! „Drama Queen” to uosobienie obfitości, zapewniające efekt kolosalnego pogrubienia rzęs, okraszonego nutką dramaturgii.

 

Pink Is A Woman, Blue Monday, Drama Queen

 

Podkręć wydłuż i pogrub swoje rzęsy, nadając im wyrazistej czerni. Naturalna formuła z pięcioma olejami w składzie nawilży oraz odżywi Twoje włoski od nasady aż po same końce.

Sposób użycia: Aplikuj bezpośrednio na rzęsy za pomocą szczoteczki.

 

Cena:

Pink Is A Woman 24,99 zł/ 12ml.

Blue Monday 24,99 zł/ 12ml.

Drama Queen 24,99 zł/ 12ml.

 

 

Źródło: PR Vollaré Cosmetics 


Kategorie:

Dodaj komentarz