20 Feb
OnlyBio z kosmetyczną premierą na Tik Tok
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR OnlyBio

 

Marka OnlyBio nowy rok rozpoczyna z przytupem.

Znana z ekologicznego podejścia do świata oraz naturalnych, certyfikowanych produktów #bezekościemy, bezpiecznych zarówno dla użytkownika jak i środowiska, zaprezentowała swoją najnowszą, limitowaną serię kosmetyków do włosów Hair in Balance na swoim kanale Tik Tok! (tiktok.com/@onlybio.life).

 

To pierwsza tego typu premiera kosmetyków zorganizowana na Tik Tok. OnlyBio uruchomiło swój kanał zaledwie 6 miesięcy temu, a obecnie jest to jeden z silniejszych kanałów kosmetycznych w Polsce.

 

Hair in Balance to limitowana edycja opakowań, seria z misją, która ma podkreślić ważną rzecz: to że chcemy ratować rafy koralowe. Produkty są bezpieczne dla środowiska wodnego. Spłukując je, nie szkodzimy wodnej faunie i florze.- mówi Marcin Pawlikowski, prezes zarządu OnlyBio.life

 

Rafy koralowe są niezwykłym zjawiskiem naszej planety. Pokrywają ok 0,2 proc. dna morskiego, a żyje na nich aż 25 proc. gatunków słonowodnych. Na przestrzeni tysięcy lat przetrwały wiele naturalnych katastrof takich jak trzęsienia ziemi, powodzie, erupcje wulkanów, choroby czy epidemie. Niestety obecnie największym ich zagrożeniem jest działalność człowieka. Dlatego marka OnlyBio kolejny raz uczula na troskę o naszą planetę. Głośno mówi o korzystaniu z piękna przyrody i tego co nam daje Ziemia, bez jej niszczenia.

 

Używając szamponu czy odżywki Hair in Balance w kolorowych opakowaniach i nowych kuszących zapachach mango, winogrona czy brzoskwini, będziesz czuć się jakbyś podziwiała najpiękniejsze koralowce tego świata. A świadomość, że pomagasz da podwójną radość.

 

Seria jest dostępna w Drogeriach Hebe, na stronie hebe.pl oraz w e-sklepie OnlyBio.life.

 

 

Źródło: PR OnlyBio


Kategorie:

Dodaj komentarz