26 Apr
Pomada do brwi w płynie Ingrid
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Ingrid Cosmetics

 

Ingrid Cosmetics to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu, inspirowanych najświeższymi trendami ze świata beauty.

Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane  szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Dzięki takiemu procesowi powstają przystępne cenowo kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości. Szerokie portfolio marki daje możliwość wykonania zarówno makijażu codziennego, jak i tego na wyjątkowe okazje. 

 

Gęste brwi à la Carę Delevingne to już nie chwilowa moda, a ponadczasowy trend. Pożądane kształty brwi na przestrzeni lat znacząco się zmieniały - cienkie, starannie wyregulowane paseczki to przeszłość! Teraz wymarzone brwi to te grube i gęste. Nie ma się czemu dziwić, dodają one bowiem każdej twarzy niepowtarzalnego charakteru i uroku.

 

Pomada do brwi w płynie Ingrid Cosmetics zapewni efekt pięknych, gęstych brwi. To produkt o trwałej i nowoczesnej formule, wypełniający oraz optycznie zagęszczający włoski. Dzięki łatwej aplikacji w szybki sposób można poprawić kontur brwi, a efekt utrzyma się̨ w idealnym stanie przez cały dzień́. Pomada jest dostępna w trzech najpopularniejszych odcieniach – taupe, brown i dark brown.

 

Sposób użycia: szczoteczkę z niewielką ilością produktu nałóż bezpośrednio na brwi.

 

Pojemność: 7 ml.

Cena: 19,99 zł.

 

Produkt dostępny w drogeriach Hebe i na hebe.pl.

 

 

Źródło: PR Ingrid Cosmetics


Kategorie:

Dodaj komentarz