30 Apr
Linia Nuxe Crème Fraîche de Beauté
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Nuxe

 

Otul się świeżością kremowego nawilżenia z linią Crème Fraîche de Beauté marki Nuxe.

 

Stosując systematyczną i kompleksową pielęgnację, możemy być pewni, że nasza cera jest odżywiona i nawilżona, a procesy starzenia opóźnione. Niezależnie od pory roku, powinnyśmy zwracać uwagę na kondycję skóry. W końcu jej stan znajduję się w naszych rękach. Dbać o nią powinnyśmy zawsze, niezależnie od wieku – w kontekście działań profilaktyczno-prewencyjnych, oraz niwelowania zaawansowanych oznak starzenia. Nigdy nie jest za późno na odpowiednią pielęgnację. Zdrowa, zbilansowana dieta, nawodnienie ciała i skóry, regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednio dobrana pielęgnacyjna sprawiają, że nasze ciało będzie w doskonałej formie, a my będziemy cieszyć się dobrym samopoczuciem.

 

Marka Nuxe znana jest z naturalnych kosmetyków najwyższej jakości, których produkty mają swoich oddanych klientów na całym świecie. Nazwa Nuxe powstała z połącznia słów Nature i Luxury, co idealnie odwzorowuje jej politykę i pozwala na chwilę luksusu, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Poniżej polecamy sprawdzone produkty z linii Crème Fraîche de beauté, które idealnie sprawdzą się jako nowości w naszej kosmetyczce, a kto wie, może na stałe w niej zagoszczą!

 

Nawilżona skóra każdego dnia

 

Codzienna, systematyczna pielęgnacja kosmetykami o najlepszym składzie to klucz do pięknej i nawilżonej skóry każdym wieku. Linia Crème Fraiche® de beaute to gama kosmetyków, która pielęgnuje odwodnioną skórę, zapewniając 48-godzinne nawilżenie ochronę przeciw zanieczyszczeniom środowiska.

 

Crème fraîche de beauté Maska nawilżająca do wszystkich rodzajów skóry z mleczkami roślinnymi i kwasem hialuronowym, jest prawdziwą esencją świeżości i komfortu dla skóry spragnionej. Maseczka zapewnia 48 godzin nawilżania, łagodzi i chroni przed zanieczyszczeniem środowiska. Uczucie ściągnięcia zmniejsza się, a rysy wygładzają. Skóra natychmiast odzyskuje świeżość, miękkość i uczucie wygody. Cena: 84 zł/ 50ml.

 

Crème Fraîche de beauté Krem w mgiełce oferuje moc kremu nawilżającego w lekkiej formie - dzięki zawartości mleczka ze słodkich migdałów zapewnia skórze 24*-godzinne nawilżenie. Cena: 87 zł/ 50ml.

 

Crème fraîche de beauté Serum nawilżające to koncentrat wzbogacony kwasem hialuronowym, jego ultraświeża konsystencja stapia się ze skórą, nadając jej komfortowe wykończenie. Cena: 128zł/ 30ml.

 

Crème fraîche de beauté Krem o wzbogaconej konsystencji dla skóry suchej i bardzo suchej dzięki otulającej konsystencji z masłem shea zapewnia poczucie nawet najbardziej suchej skórze. Cena: 80 zł/ 30 ml.

 

Crème fraîche de beauté Fluid to beztłuszczowy fluid nawilżający z mleczkami roślinnymi i algami zapewnia 48 godzin nawilżania, łagodzi i chroni skórę przed zanieczyszczeniem środowiska. Dedykowany do skóry mieszanej zawiera pudry różu zawierające matowe wykończenie. Cena: 117 zł/ 50ml.

 

Crème fraîche de beauté Krem do skóry normalnej posiada stapiającą się ze skórą konsystencje, oferując świeże i miękkie wykończenie. Cena: 80 zł/ 30ml.

 

 

Źródło: PR Nuxe


Kategorie:

Dodaj komentarz