13 May
Nowość Yoskine maski biodegradowalne
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Yoskine

 

Poznaj sekrety japońskiej pielęgnacji z nowością od Yoskine czyli japońskimi maskami na biodegradowalnej tkaninie.

Piękna, zdrowo lśniąca cera jest głównym trendem w 2021 na całym świecie. Dlatego jej codzienna, skuteczna pielęgnacja jest bardzo ważnym elementem w beauty rutynie każdej kobiety.Jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji skóry jest nakładanie maseczki co najmniej dwa razy w tygodniu. Poznaj nowość od marki Yoskine - japońskie maski na biodegradowalnej tkaninie, stworzone na wzór japońskich masek pięknej gejszy i kota fortuny Maneki-Neko.

 

Geisha (芸者) to piękna, znakomicie wykształcona japońska artystka, która uważana jest za symbol Japonii. W kraju Kwitnącej Wiśni otoczona czcią i podziwem, po dziś dzień uznawana za ideał piękna.

 

Maneki-neko (招 き 猫) to japoński kot fortuny. Wygląda jak machający kot. „Maneki” to japońskie słowo na skinienie, a „neko” oznacza kota. Uważa się, że to kot Maneki-neko  przynosi szczęście, pieniądze i dobrobyt właścicielowi.

 

Maski Yoskine czynią zabieg upiększający fantastyczną, relaksującą zabawą i wprawią nas w dobry nastrój. Dodatkowo tego typu zabieg jest znakomitym pomysłem na zabawę i domowe SPA podczas babskich wieczorów!

 

Yoskine Geisha Maska z czarną perłą

Rozświetlająco - upiększająca przed randką

Efekt „Glass skin glow”

 

Japońskie SPA – maska na tkaninie z wizerunkiem japońskiej gejszy nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.

Czarna perła – wyciąg z drogocennej czanej perły o imtensywnych właściwościach nawilżających, odżywczych i regenerujących. Przywraca skórze młodzieńczy wygląd.

Niacynamid – pochodna witaminy b3. Działa przeciwstarzeniowo, wygładzająco oraz zwęża pory. Wyraźnie udoskonala wygląd skóry.

Kwas lotosu – połączenie ekstraktów z dwóch rodzajów kwiatu lotosu, które niwelują niedoskonałości cery, usuwają nadmiar sebum, zapewniając cerze świeżość oraz piękny wygląd przez wiele godzin.

Sposób użycia: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz, nadrukiem na zewnątrz. Lekko odcisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, ale nie zmywać twarzy. Nadmiar preparatu delikatni wklepać w skórę. Stosować 1 – 3 razy w tygodniu.  

Cena: 12,99 zł.

 

Oskine Maneki – Neko maska z gotu kola

Detoksukująco-regenerująca

Efekt „After-work relax”

 

Japońskie SPA – maska na tkaninie z japońskim kotem fortuny nasączona 20 ml serum, bogatego w składniki inspirowane japońską sztuką pielęgnacji skóry.

Gotu kola – wyciąg z tygrysiej trawy o wybitnych właściwościach regenerujących, redykujących zmarszczki i odmładzających. Rewelacyjnie wygładza powierzchnie cery.

Green caviar – zieliony kawiar z japońskiej algi umi-budo. Doskonale rewitalizuje skórę oraz działa przeciwmarszczkowo. Jest wspaniałym nawilżaczem.

Deep ocean minerals – naturalne minerały mosrskie pozyskiwane z głębi oceanu, usuwające ze skóry oznaki zmęcenia i stresu. Silnie remineralizują, wzmacniają oraz detoksykują i oczyszczją skórę.

Sposób użycia: Maskę rozłożyć i starannie nałożyć ją na twarz, nadrukiem na zewnątrz. Lekko odcisnąć. Pozostawić na skórze przez 15-20 minut. Materiał usunąć, ale nie zmywać twarzy. Nadmiar preparatu delikatni wklepać w skórę. Stosować 1 – 3 razy w tygodniu.  

Cena: 12,99 zł.

 

 

Źródło: PR Yoskine


Kategorie:

Dodaj komentarz