18 May
Nowość Bielenda Yogo Delight
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Bielenda

 

Bielenda Yogo Delight to nowe kosmetyki do pielęgnacji ciała i ochrony mikrobiomu naskórka.

Bielenda Yogo Delight to aksamitne masła do ciała o konsystencji kremowego jogurtu. Kosmetyki są inspirowane roślinną pielęgnacją, mają za zadanie przywrócić komfort suchemu, szorstkiemu naskórkowi, wspomóc jego regenerację i wzmocnić funkcję ochronne. Innowacyjne formuły bazują na adaptogenach, które mają silne właściwości antyoksydacyjne.

 

 

Idea linii Bielenda Yogo Delight opiera się na silnych trendach #foodie i adaptogenów. „Święta bazylia” to ajurwedyjska roślina, adaptogen o silnym działaniu antyoksydacyjnym.

 

Zawarte w niej przeciwutleniacze chronią organizm przed stresem oksydacyjnym i neutralizują szkodliwe wolne rodniki. Dzięki temu stopniowo zwiększają naturalną odporność organizmu oraz powstrzymują procesy starzenia. Oprócz tego w kosmetykach wykorzystano składniki spożywcze jakimi są mleczko migdałowe, mleczko brzoskwiniowe oraz prebiotyki. Każde mleczko roślinne jest nośnikiem innego zapachu i funkcji produktu – mleczko migdałowe regeneruje, natomiast mleczko brzoskwiniowe wygładza.

 

Prebiotyki wspomagają funkcję ochrony mikrobiomu skóry. 

 

Pojemność 200 ml, cena ok. 19,99 PLN.

 
 

Źródło: PR Bielenda


Kategorie:

Dodaj komentarz