07 Jun
Tydzień sTYlisty z marką Silcare
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Silcare

 

Odkryj pasję z pazurem! Tydzień sTYlisty z marką Silcare

 

Trwająca pandemia sprawiła, że ogromna część naszej aktywności przeniosła się do Internetu i to tam szukamy wiedzy i inspiracji. Według ankiety przeprowadzonej w marcu 2021 przez firmę Silcare, prawdopodobnie jedynego polskiego producenta i wytwórcę lakierów i żeli UV/LED, niemal 40% badanych poszukuje informacji na Facebooku. Dlatego też właśnie tam marka już 7 czerwca wystartuje z cyklem edukacyjnych webinarów w ramach Tygodnia Stylisty Paznokci.

 

Dzień Stylisty to święto obchodzone już od ponad dekady w dniu 12 czerwca na cześć wszystkich osób, które zawodowo zajmują się zdobieniem paznokci. To również okazja do wspólnych dyskusji czy warsztatów i dzielenia się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem. Mimo że nadal jeszcze nie powróciliśmy w pełni do spotkań organizowanych na żywo, to z powodzeniem spotykamy się w wirtualnej przestrzeni.

 

 

Właśnie w takim formacie marka Silcare organizuje wydarzenie, które jednak trwać będzie nie jeden dzień, ale cały tydzień! Pod hasłem Tydzień sTYlisty – odkryj pasję z pazurem! Silcare chce dzielić się wiedzą i bogatym doświadczeniem, zdobytymi przez 17 lat funkcjonowania na polskim i światowym rynku. Od 7 do 12 czerwca na oficjalnym profilu facebook.com/SilcareCosmetics/ trenerzy i pracownicy firmy opowiedzą o kulisach pracy stylisty, dadzą rady tym, którzy marzą o wygranej w różnego rodzaju mistrzostwach modelowania i zdobienia paznokci czy wreszcie odkryją tajemnice nowości na rynku kosmetycznym – formuły HEMA FREE. Poza tym na uczestników webinarów czekają atrakcyjne zniżki na wybrane produkty oraz konkurs z kosmetycznymi nagrodami!

 

Szczegółowy program wydarzenia i regulamin dostępne na profilu marki Silcare facebook.com/SilcareCosmetics.

 

 

Źródło: PR Silcare


Kategorie:

Dodaj komentarz