29 Jul
Nowość baza pod makijaż Ingrid Cosmetics
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Ingrid

 

Baza pod makijaż to kosmetyk do zdań specjalnych – wygładza fakturę skóry, odpowiednio ją nawilża, matuje, ujednolica lub rozświetla.

 

Przygotowuje skórę na przyjęcie podkładu i przedłuża trwałość makijażu. Wybierając idealną bazę, należy kierować się przede wszystkim konkretnymi potrzebami naszej cery i efektem, na którym nam zależy. Jeśli Twoja skóra jest sucha i wrażliwa, to znak, że pragnie ona nawilżenia i odżywienia. Wybierz wtedy bazę nawilżającą, która nie tylko intensywnie nawadnia skórę, ale również ją wygładza. Dla skór tłustych polecamy bazy matujące oraz korygujące niedoskonałości. A jeśli zależy Ci na zdrowej, świeżej i promiennej skórze sięgnij po bazę rozświetlającą. Polska marka Ingrid Cosmetics w odpowiedzi na te potrzeby stworzyła trzy bazy dostosowane do różnych typów cery. W trosce o najwyższą jakość produktów, kosmetyki zostały poddane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional.

 

Aqua Shot Serum Base

Cena: 36,99 zł, pojemność: 30 ml.

 

Aqua Shot Serum Base to produkt, który dogłębnie nawilża i przynosi cerze natychmiastową, odczuwalną ulgę. Bogata formuła bazy została wzmocniona składnikami pochodzenia naturalnego, które niwelują uczucie suchości i stabilizują poziom nawilżenia naskórka. Lekka konsystencja tworzy na skórze ochronny film, nie powodując uczucia lepkości. Baza może być stosowana samodzielnie lub pod makijaż.

 

Flawless Glow Filter

Cena: 36,99 zł, pojemność: 30ml.

 

Flawless Glow Filter to rewolucyjna baza pod makijaż, która rozświetla i nadaje efekt glow dzięki zawartości perłowych pigmentów rozpraszających światło. Subtelnie wyrównuje koloryt skóry, a regularnie stosowana sprawia, że cera staje się gładka, jednolita i świetlista. Baza może być stosowana samodzielnie lub pod podkład, skutecznie przygotowuje twarz na kolejne produkty do makijażu.Blur & Matt Primer

Cena: 36,99 zł pojemność: 30 ml.

 

Blur&Matt Primer to baza o nowoczesnej formule, która natychmiastowo wygładza strukturę skóry i wyrównuje jej koloryt. Minimalizuje pory oraz sprawia, że cera staje się perfekcyjnie wygładzona, dlatego idealnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowych i ważnych okazji. Skutecznie przedłuża trwałość makijażu. Zapewnia odczuwalny efekt napięcia i liftingu. Primer może być aplikowany pod podkład lub samodzielnie.

 

 

Źródło: PR Ingrid


Kategorie:

Dodaj komentarz