31 Aug
Kosmetyki Bond w nowej odsłonie
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Bond

 

Bond w nowej odsłonie – kampania znanej marki kosmetyków dla mężczyzn.

 

Dom mediowy Media Choice rozpoczął współpracę z marką Bond, oferującą kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn. Kampania digital ma służyć zwiększeniu świadomości marki i jej produktów wśród grupy docelowej. Jednym z głównych elementów jest launch nowej linii „Inspired by Whisky”.

 

Projekt obejmuje implementację, obsługę oraz optymalizację działań wizerunkowo-sprzedażowych w kilku kanałach. Aktywność reklamowa obejmuje przede wszystkim internet. Nowy klient Media Choice to doskonale znany brand z portfolio firmy PharmaCF – jednego z głównych graczy na rynku kosmetyków pielęgnacyjnych i zapachowych, producenta marek takich jak Venus, Cztery Pory Roku, Barbero czy No36.

 

Szeroki zakres działań online

 

W ramach działań reklamowych realizowana będzie szerokozasięgowa kampania z wykorzystaniem wielu kanałów. Komunikaty będą widoczne m.in. w wyszukiwarce, na witrynach tematycznych i portalach horyzontalnych, w social mediach, platformach telewizji internetowej oraz YouTube. Dodatkowo zaplanowano działania reklamowe w aplikacjach mobilnych i zakupowych, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Koncepcja kompleksowej obsługi, optymalny dobór narzędzi, jak również precyzyjny model konfiguracji zdecydowały o wyborze strategii zaproponowanej przez Media Choice. Ze strony domu mediowego wszelkie prace koordynuje dedykowany zespół w składzie: Marcin Kowal (Head of Programmatic Buying & Partner), Marek Śnioch (Media Planner), Sandra Łangowska (New Business Manager).

 

W męskim stylu

 

Działaniom reklamowym towarzyszy hasło „Męski punkt golenia”, w którym zawierają się najważniejsze cechy marki. Kosmetyki BOND to przede wszystkim skuteczna odpowiedź na potrzeby mężczyzn w zakresie codziennej higieny i pielęgnacji. Produkty przeznaczone są dla tych, którzy w wygodny, szybki i „męski” sposób chcą zadbać o swoją skórę, zapewniając sobie poczucie świeżości, komfortu, a także pewności siebie. Ułatwią to przede wszystkim pianka i żel do golenia, woda oraz balsam po goleniu z nowej linii „Inspired by Whisky” o charakterystycznej nucie zapachowej bursztynowego trunku. Szczegóły można znaleźć na stronie: https://www.bondkosmetyki.pl/ .

 


 

 

Źródło: PR Bond


Kategorie:

Dodaj komentarz