17 Sep
Pożegnaj trądzik z Caudalie
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Caudalie

 

Pożegnaj trądzik – czas na zdrową skórę z kosmetykami Caudalie.

 

Spośród wszystkich problemów skóry to trądzik stał się w ostatnich miesiącach zmartwieniem numer jeden. W okresie dojrzewania jest niemal nieunikniony, ale jest też efektem naszego stylu życia: noszenia masek (trądzik maseczkowy), zaburzeń hormonalnych, złego odżywiania itd. Ale trądzik to nie wyrok.

Aby zaradzić mu w naturalny sposób, Caudalie przedstawia linię Vinopure, teraz jeszcze skuteczniejszą. Oparte na składnikach pochodzenia naturalnego produkty  wyraźnie  poprawiają   jakość  skóry z tendencją do trądziku, nie podrażniając jej przy tym.

 

Caudalie Vinopure – skuteczne, naturalne rozwiązanie

 

Te 4 produkty przeznaczone do codziennego stosowania rano i wieczorem to przyszły niezbędnik skóry skłonnej do trądziku.

Mycie – Oczyszczający żel myjący

Pierwszy, bardzo ważny etap pielęgnacji przeciw niedoskonałościom. Delikatnie myje i czyści skórę, nie wysuszając jej. Żel należy rozmasować na wilgotnej skórze, aby wytworzyć lekką pianę. Omijać okolice oczu. Cena: 61,80 PLN (150ml)

 

Tonizacja – Tonik Oczyszczający

 

Czyści i ściąga pory. Delikatnie usuwa niedoskonałości. Pozostawia stonizowaną, świeżą skórę.

Nakładać wacikiem na oczyszczoną skórę, omijając okolice oczu. Nie spłukiwać.

Cena: 67,20 PLN (200ml) 100,80 PLN (400ml)

 

Walka z niedoskonałościami - Serum z Kwasem Salicylowym na Niedoskonałości

 

Wygładza strukturę skóry, ale jej nie wysusza. Redukuje niedoskonałości, oczyszcza i zwęża pory. Widocznie poprawia jakość skóry trądzikowej i przywraca zdrowy blask, sprawiając, że cera przestaje się świecić. Porada kosmetyczna Caudalie: stosować miejscowo na wypryski, można stosować również na plecy.

Nakładać na czystą skórę, omijając okolice oczu. Pozostawić do wchłonięcia, a następnie nałożyć krem. Cena: 121,00 PLN (30ml)     

 

Matowe wykończenie - Fluid Matująco Nawilżający

 

Ten odświeżający fluid zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum, a także błyskawicznie, trwale nawilża. Zmniejsza niedoskonałości i nadaje skórze matowy wygląd. Nakładać na czystą, suchą skórę, samodzielnie lub po zastosowaniu serum. Cena: 90,70 PLN (40ml)

Produkty Caudalie  nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych i PEG. Nie działają fotouczulająco. Zostały przebadane dermatologicznie.

 

 

Źródło: PR Caudalie


Kategorie:

Dodaj komentarz