29 Sep
Cleo w nowej kampanii OnlyBio
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR OnlyBio

 

Już w październiku będzie można zobaczyć Cleo jako gwiazdę nowej kampanii marki naturalnych kosmetyków OnlyBio.

 

Kampania będzie obejmowała szereg działań promocyjnych, w tym udział marki OnlyBio w teledysku Cleo.Współpraca z Cleo będzie również dotyczyła intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku – warto przypomnieć, że w tej chwili OnlyBio jest numerem 1 wśród polskich firm kosmetycznych na tej platformie.

 

Start wspólnych działań OnlyBio i Cleo planowany jest na pierwszą połowę października, co zbiegnie się z terminem wdrażanych przez markę nowości kosmetycznych.

 

OnlyBio to marka dynamiczna, nowoczesna, kolorowa i pełna energii. Podążamy za naszymi konsumentami, odbiorcami, którzy pokochali nasze kultowe, naturalne produkty do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Zaprosiliśmy do współpracy Cleo, która ma tak, barwną, pozytywną osobowość i która również nasze produkty bardzo ceni, ponieważ wierzymy, że razem możemy wyzwolić jeszcze więcej tej dobrej energii i przy okazji jeszcze szerzej podzielić się wiedzą o świadomej, naturalnej pielęgnacji – mówi Joanna Wierzbicka, Marketing Manager Onlybio.life.

 

Współpraca z Cleo obejmować będzie produkty z linii: Hair in Balance, Face in Balance oraz Body in Balance.

 

 

Źródło: PR OnlyBio


Kategorie:

Dodaj komentarz