04 Oct
Nowe kosmetyki w kostce Barwy Botaniki
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Barwa

 

Wielkie rewolucje zaczynają się od zmiany sposobu myślenia. Potem następuje działanie i nagle… okazuje się, że świat może wyglądać inaczej.

 Pora na nasz ruch: zacznijmy od kosmetyków do pielęgnacji.

 

Polska marka Barwa Cosmetics w zgodzie z trendem Zero Waste i Waterless dołącza do swojej oferty kolejne trzy niezwykłe produkty w kostce z linii Barwy Botaniki. Są maksymalnie wydajne – jedna kostka zastępuje 2 butelki 500 ml tradycyjnego produktu, oszczędza prawie litr wody i wystarcza na około 35 myć. Wszystkie produkty są w 100% wegańskie i mają doskonale przemyślane, krótkie składy z uwzględnieniem naturalnych olei.  Rozsądne ceny przyczyniają się do tego, że nurt na pielęgnację w kostkach ma szansę dotrzeć do większej ilości konsumentów. Pamiętaj: każdy Twój przemyślany zakup i działanie mogą pomóc światu. To właśnie jest rewolucja!

 

Mniej, ale więcej

 

Bardzo często kostki to produkty wielozadaniowe typu 2w1 czy nawet 3w1. Oszczędzają więc nasz czas, wodę, są wysoce wydajne i nie wymagają plastikowych butelek ani dozowników. Produkty do pielęgnacji w kostkach zazwyczaj pakowane są w kartonowe lub aluminiowe opakowania. Opakowania z papieru są doskonałym rozwiązaniem - łatwo je zutylizować, a do ich produkcji zużywa się mniej wody (rocznie 315 mld metrów sześciennych, przy czym opakowania z plastiku to około 330 mld metrów sześciennych).

 

Barwy Botaniki

Szampon w kostce

 

Szampon w kostce, który idealnie oczyszcza włosy i skórę głowy oraz przywraca prawidłowe pH. Wspaniale odżywia włosy normalne i suche. Szampon zawiera nawilżający i łagodzący panthenol oraz ultraodżywczy olej ze słodkich migdałów.
Cena: 19,99 zł.

 

Barwy Botaniki

Kostka 2w1- szampon i odżywka

 

Dla osób, które potrzebują bogatszej formuły i głębszej regeneracji zniszczonych i suchych końcówek idealny będzie szampon i odżywka w kostce 2w1 z panthenolem i naprawczym masłem Shea. Włosy po umyciu są miękkie, lśniące i łatwo się rozczesują. Cena: 19,99 zł.

 

Barwy Botaniki

Kostka 3w1 – ciało, włosy, strefy intymne

 

Produkt dla wszystkich, czyli kostka 3w1 ciało, włosy, strefy intymne. To produkt uniseksowy, mocno nawilżający, sprawdzający się zarówno w podróży. jak i w domu dla całej rodziny. Zawiera olej ze słodkich migdałów oraz panthenol, dzięki którym skóra po umyciu jest idealnie gładka i nawilżona, a włosy jedwabiście lśniące. Kostka ma także działanie łagodzące i przywraca naturalne pH skóry bez naruszania hydro-lipidowej bariery ochronnej naskórka. Cena: 19,99 zł.

 

 

Źródło: PR Barwa


Kategorie:

Dodaj komentarz