22 Jun
Boom na Yoskine Vege Zoom
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Yoskine

 

Natura obfituje w rośliny o działaniu pielęgnacyjnym. W dobrze skomponowanych składnikach pochodzenia naturalnego, drzemie wielka moc upiększania.

 

Marka Yoskine prezentuje nową linię wegańskich kosmetyków Vege Zoom, których formuły zawierają tylko 12 składników. Zgodnie z japońską filozofią piękna: mniej znaczy więcej. W przypadku Vege Zoom: mniej znaczy także lepiej.

Wegańskie produkty pielęgnacyjne cieszą się coraz większą popularnością. Wierzymy, że to co powstaje w zgodzie z naturą jest dla nas lepsze. Minimalistyczne formuły kosmetyków zawierają tylko wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalną skuteczność. 

 

W linii Yoskine Vege Zoom znajdują się trzy kremy: Krem - Koktajl Odżywczy na dzień i na noc  z wyciągiem z herbaty kombucha, Glow-Krem Rozświetlający Krem na dzień i na noc z wyciągiem z japońskiego owocu YUZU oraz Lekki Hydrożel Nawilżający na dzień i na noc z wyciągiem ze śnieżnego grzyba shiro kikurage.

 

  • Wyciąg z czarnej herbaty kombucha - wygładza zmarszczki i nierówności skóry oraz zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia. Wyrównuje koloryt, ożywia i rewitalizuje zmęczoną cerę.
  • Wyciąg z japońskiego owocu yuzu - rozświetla i doskonale nawilża skórę. Dodatkowo wygładza oraz nadaje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Udoskonala koloryt i dodaje skórze blasku.
  • Wyciąg ze śnieżnego grzyba shiro kikurage - wypełnia skórę i nawilża ją z mocą nawet większą, niż klasyczny kwas hialuronowy. Pozostawia cerę miękką, wygładzoną i cudownie nawilżoną przez cały dzień.

Uzupełnieniem linii Yoskine Vege Zoom jest Micelarna Pianka - Chmurka do mycia twarzy z wyciągiem z morskich Winogron Umibudo oraz Rozgrzewająca Maseczka - Sauna pod prysznic z wyciągiem z korzenia Ashwagandhy.

 

  • Wyciąg z morskich winogron umibudo - intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę.
  • Wyciąg z korzenia ashwagandhy - nawilża, wygładza i oczyszcza cerę. 

 

Micelarna pianka - chmurka do mycia twarzy

pojemność: 160 ml

cena: 32,99 zł

Wyciąg z morskich winogron umibudo

 

Wegańska, łagodna pianka do oczyszczania skóry twarzy, która usuwa ze skóry makijaż i zanieczyszczenia. Zawiera ekstrakt  z morskich winogron Umibudo, który intensywnie nawilża i rewitalizuje skórę. Minimalistyczna formuła zawierająca wyłącznie 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zawsze zapewniać Twojej skórze niezbędną skuteczność i przede wszystkim komfort.

 

Rozgrzewająca maseczka - sauna pod prysznic

pojemność: 75 ml

cena: 32,99 zł

Wyciąg z korzenia ashwagandhy

 

Wegańska maseczka pod prysznic, której działanie potęguje ciepła para wodna. Wyciąg z Ashwagandhy nawilża, wygładza i oczyszcza cerę. Produkt po wmasowaniu w skórę wyzwala odczuwalne ciepło.

 

Krem - koktajl odżywczy na dzień i na noc

pojemność: 50 ml

cena: 54,99 zł

Wyciąg z czarnej herbaty kombucha

 

Wegański, odżywczy krem - koktajl z naturalnym fermentem z czarnej herbaty Kombucha. Wygładza zmarszczki i nierówności skóry oraz zapewnia efekt natychmiastowego nawilżenia. Wyrównuje koloryt, ożywia i rewitalizuje zmęczoną cerę. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

 

Rozświetlający krem na dzień i na noc

pojemność: 50 ml

cena: 54,99 zł

Wyciąg z japońskiego owocu yuzu

 

Wegański krem, który rozświetla i doskonale nawilża skórę. Dodatkowo wygładza oraz nadaje cerze zdrowy, wypoczęty wygląd. Udoskonala koloryt i dodaje skórze blasku. Zawiera wyciąg z japońskiego cytrusa. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

 

Hydrożel nawilżający na dzień i na noc

pojemność: 50 ml

cena: 54,99 zł

Wyciąg ze śnieżnego grzyba shiro kikurage

 

Wegański, lekki hydrożel, który zdecydowanie poprawia wygląd skóry. Zawiera ekstrakt ze śnieżnego grzyba Shiro Kikurage, który wypełnia skórę i nawilża ją z mocą nawet większą, niż klasyczny kwas hialuronowy. Pozostawia cerę miękką, wygładzoną i cudownie nawilżoną przez cały dzień. Minimalistyczna formuła, która zawiera tylko 12 składników, jest prosta, lecz jednocześnie umiejętnie skomponowana, aby zapewniać niezbędną skuteczność oraz komfort.

 

 

Źródło: PR Yoskine

 

Kategorie:

Dodaj komentarz