28 Oct
Oeparol Balance w walce z zimnem
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Oeparol

 

Przedstawiamy kosmetyki Oeparol® Balance, które świetnie ochronią naszą skórę jesienią, kiedy jest ona narażona na silne wiatry, deszcze oraz przymrozki.

 

 

Preparaty Oeparol® Balance idealnie sprawdzają się we wszystkich typach skóry reaktywnej, podatnej na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych (silnego słońca, wiatru, deszczu czy mrozu), wystawionej na kontakt z zanieczyszczonym środowiskiem czy dymem tytoniowym.

 

 

Oeparol® Balance Krem biostymulujący półtłusty 

 
Skutecznie chroni przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Skóra jest wyraźnie wygładzona i elastyczna. Dzięki zawartości oleju z nasion wiesiołka i oleju sojowego Krem biostymulujący półtłusty  Oeparol® Balance odżywia, nawilża i uelastycznia skórę oraz skutecznie chroni ją przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych, mrozu i wiatru. Ekstrakt z nagietka i Alantoina łagodzą podrażnienia, a Wit E skutecznie i szybko wnika w skórę wzmacniając jej bariery ochronne. Efektem działania jest odbudowa warstw lipidowych naskórka i zwiększenie jego ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.
 
Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry suchej i normalnej, szczególnie w czasie mrozu, deszczu lub wiatru.
 
Oeparol® Balance Krem regenerujący po oczy 
 
Krem regenerujący po oczy Oeparol® Balance przywraca witalność delikatnej i skłonnej do przesuszenia skórze wokół oczu. Dzięki zawartości oleju z wiesiołka i wosku pszczelego odbudowuje warstwy lipidowe naskórka. Alantoina łagodzi podrażnienia, a Wit.  E skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Gliceryna silnie nawilża. Krem wygładza skórę wokół oczu i sprawia, że staje się ona bardziej świeża i elastyczna.
 
Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry wokół oczu skłonnej do przesuszania.
 
Oeparol® Balance Krem do rąk
 
Zapobiega wysuszaniu naskórka i sprawia, że skóra dłoni jest elastyczna i miękka. Krem do rąk Oeparol® Balance zabezpiecza skórę przed wysuszeniem oraz delikatnie ją natłuszcza. Doskonale nawilża skórę dłoni, wygładza, łagodzi podrażnienia, likwidując uczucie szorstkości. Zawiera obok oleju wiesiołkowego allantoinę, glicerynę  i ekstrakt z nagietka. Korzystnie wpływa na wygładzenie i uelastycznienie naskórka, łagodzi podrażnienia skóry. Odpowiednia konsystencja sprawia, że doskonale się rozprowadza i dobrze wchłania. Bogata formuła regeneruje płaszcz lipidowy skóry zapobiegając przesuszeniu i pękaniu naskórka. Przyjemnie pachnie.
 
Wskazania: Codzienna pielęgnacja skóry dłoni skłonnej do przesuszania i pękania naskórka.
 
Oeparol® Balance Balsam do ciała 
 
Skóra  elastyczna, gładka i doskonale nawilżona. Łagodzi podrażnienia. Balsam zabezpiecza skórę przed wysuszeniem oraz delikatnie ją natłuszcza. Korzystnie wpływa na wygładzenie i uelastycznienie naskórka, łagodzi podrażnienia skóry związane na przykład z opalaniem. Pozostawia uczucie świeżości. Odpowiednia konsystencja sprawia, że doskonale się rozprowadza i dobrze wchłania. Bogata formuła zawiera kwas mlekowy, cenny olej z wiesiołka i macadamia, łagodzący ekstrakt z nagietka , panthenol i  alantoinę, składniki regenerujące płaszcz lipidowy skóry – olej glicerynowy oraz witamina E.
 
Wskazania: Codzienna pielęgnacji ciała, szczególnie po kąpieli. Łagodzi podrażnienia związane z opalaniem czy depilacją. Wmasować balsam w skórę i pozostawić do wchłonięcia.
 
 
 
Źródło: PR Oeparol
 
 

Dodaj komentarz