08 Jun
Medicine x Tatrzański Park Narodowy
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Medicine

 

Medicine postanowiło podążać śladami dzikiej przyrody. Tym razem nowa kolekcja przeniesie Cię w Tatry.

To efekt współpracy marki z Tatrzańskim Parkiem Narodowym (TPN). Wyrusz na wędrówkę w nieznane dotąd zakątki zjawiskowej natury i poczuj jej siłę.

 

Najnowsza kolekcja Medicine x TPN to ubrania oraz akcesoria bogate we wzornictwo nawiązujące do nietuzinkowej flory i fauny, stworzone w hołdzie naszej rodzimej przyrodzie. Jeśli chcesz poznać bliżej majestatycznego mieszkańca Tatr – niedźwiedzia, dowiedzieć się, jakie życie prowadzi świstak tatrzański lub co sprawia, że szarotka alpejska jest tak wyjątkowa – sięgnij po kolekcję, która pozwoli Ci odkrywać wszystkie tajemnice górskich szlaków. Razem z Medicine możesz wejść do świata przyrody, celebrując jej piękno zawsze i wszędzie. Nosząc T-shirty, bluzy czy torby z tej kolekcji, niezależnie od tego, gdzie jesteś, kawałek Tatr będzie z Tobą. Surowe szczyty, głębokie doliny i krystalicznie czyste jeziora, to tylko część tego, co oferują Tatry. Wzbudzają zachwyt turystów z całego świata! 

 

Ciekawostką w tej kolekcji jest aspekt edukacyjny. Medicine do każdego modelu dodało na metkach opracowane wspólnie z TPN informacje dotyczące zwierząt i roślin, które można spotkać w Tatrzańskim Parku Narodowym.

 

Dołącz do tej niezwykłej przygody i daj się ponieść pięknu majestatycznych Tatr.

 

Wejdź na szczyt i wyraź swą indywidualność.

 

 

 

Źródło: PR Medicine


Kategorie:
Login to post comments

Projekt Studiom4.pl