28 Jun
Summer of Wrangler - wielki powrót do lat 70
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Wrangler

 

W tym roku Wrangler świętuje swoje 70. urodziny i sięga po inspirację do radosnej i pełnej pozytywnej energii kultury młodzieżowej lat 70.

 

Koszulki z nadrukami, sprany denim, kolor niebieski w odważnych odcieniach i nowa interpretacja kultowego logo marki z tęczą wiernie odzwierciedlają ducha tamtych czasów.

 

Do tej rewolucyjnej dekady Wrangler nie sięgnął jedynie po natchnienie w kwestii najnowszej kolekcji. Zaskoczeniem jest także towarzysząca jej kampania reklamowa, czyli seria zdjęć, która odwołuje się do archiwalnych reklam i ich charakterystycznych detali jak kolor, zabawa i subtelna nuta prowokacji. Była to dekada, w której dominowało pozytywne podejście do życia, popkultura i rewolucja seksualna. Najnowsza kampania reklamowa Wrangler obejmuje między innymi sugestywne kadry, nawiązujące do ducha tamtych czasów i czerpiące inspirację z estetyki ówczesnych kampanii marki.

 

Umiejętna gra obrazem bazująca na sugestiach i konkluzjach ma moc poruszania wyobraźni. Niewiele zdjęć potrafi przekazać koncepcję wolności i wyzwolenia, a jednak udało się to Wranglerowi. Kadr z przedmiotem umieszczonym w ustach wywołuje skojarzenia i nie dziwi fakt, że stał się zdjęciem niemal kultowym. To pomysł, który Wrangler wykorzystał w kampanii reklamowej w latach 70. Zdjęcie przedstawiało guzik z paska dżinsów umieszczony pomiędzy kobiecymi ustami. Odpowiedź na pytanie, jak się tam dostał, bez wątpienia pobudzała wyobraźnię oglądających.

 

Teraz, podobnie jak wtedy, zdjęcia o takiej mocy przekazu stawiają Wrangler daleko przed innymi markami denimowymi. Są niezaprzeczalnym dowodem na to, że marka wie, jak żyją jej fani i jak chcą wyglądać. Potwierdzają, że Wrangler świetnie dotrzymuje kroku zmieniającym się czasom, a duch wolności i rebelii jest w nim nadal żywy.

 

 

Źródło: PR Wrangler

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl