30 Jun
Powitaj lato z nową kolekcją Tom & Rose
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Jeronimo Martins Polska

 

Biedronka wprowadziła kolejną odsłonę letniej kolekcji ubrań i dodatków Tom & Rose.

Na początku wakacji w wybranych sklepach oferowane są najnowsze modele kostiumów kąpielowych, sandałów i szortów oraz akcesoria plażowe. Asortyment został zaprezentowany w folderze „Plażowe trendy” dostępnym od 26 czerwca br. oraz na stronie internetowej marki www.tomandrose.pl. 

 

Wakacyjna propozycja odzieży i dodatków marki Tom & Rose inspirowana jest dwoma wiodącymi obecnie trendami: marynarskim i plażowo-surferskim. Kolekcja dla pań obejmuje kompletne plażowe stylizacje: od kolorowych bikini i kostiumów jednoczęściowych, przez kolorowe szorty oraz zwiewne kombinezony i sukienki, po plażowe klapki, sandały, kapelusze i torby. Propozycje dla panów to m.in.: kąpielówki typu board-short, koszulki bez rękawów oraz klapki i japonki. 

 

Tom & Rose to wprowadzona przez sieć Biedronka na początku tego roku marka, którą tworzą linia ponadczasowych klasycznych ubrań, stanowiących niezbędną bazę dowolnych stylizacji, dopasowana do każdego stylu oraz dodatki z charakterem, wpisujące się w aktualne trendy. Produkty pod marką Tom & Rose powstają z wysokiej jakości materiałów, które przechodzą szczegółowe testy i badania na każdym etapie produkcji tak, aby mogły sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na produktach marki można znaleźć znaki Oeko-tex czy Intertek, potwierdzające ich jakość. Kolekcje są produkowane w krajach Azji oraz w Polsce. 

 

Oferta „Plażowe trendy” to także szeroki asortyment akcesoriów plażowych, dmuchańców oraz gier dla dzieci. Więcej informacji na temat aktualnego asortymentu znajduje się na stronie www.biedronka.pl.

 

 

Źródło: PR Jeronimo Martins Polska

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl