17 Jul
Moodo Summer Collection ‘17
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Moodo

 

Klimat gorącego lata  w kolekcji Moodo to motyw, który najbardziej lubimy.

Projektanci kuszą w tym sezonie zwiewnymi spódnicami mini, szortami i egzotycznymi patternami kostiumów kąpielowych.W tej kolekcji z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Kolory, letnie fasony i tropikalne motywy charakterystyczne dla wakacyjnej beztroski zachęcają do modowych eksperymentów. MOODO specjalnie przygotowało się w tym roku na letnie plażowanie. Stawia bowiem na kontrastowe połączenia i soczyste kolory. Nie zabraknie również motywów kwiatowych, ponadczasowych marynistycznych pasków czy motywów safari. Skąpe formy kostiumów kąpielowych w bezpiecznych odcieniach od granatu, po błękity, biel z wyrazistymi motywami roślinnymi będą hitem tego lata. Florystyczne akcenty dodają wyrazistości przybierają również gdzieniegdzie tropikalne motywy idealnie wpisujące się w klimat sesji wizerunkowej marki.

 

Idealnym uzupełnieniem plażowej kolekcji marki są obszerne, materiałowe torby, które doskonale sprawdzą się przy letnim plażowaniu. Nie zabraknie również słonecznych okularów w różnorodnych fasonach uzupełniających każdy letni trend.

 

Po letnie stylizacje Moodo zaprasza do swoich salonów.

Kolekcja dostępna w salonach stacjonarnych oraz e-sklepie Moodo. 

 

Źródło: PR Moodo

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl