07 Aug
Nike White Sneaker Collection
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Nike

 

Czysty, klasyczny, cool… Biały to kolor ponadczasowy. Króluje od kortów Wimbledonu po nowoczesne wybiegi, którymi są ulice wielkich światowych metropolii.

 

Londyn, Nowy Jork, Warszawa noszą biel od stóp do głów. Na bluzkach, spódnicach i… sneakersach. Sneakersy od lat są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyn, a te białe nigdy nie wychodzą z mody.

 

Wie o tym marka Nike, która prezentuje White Sneaker Collection. Znalazły się w niej nowe Nike Mariah Flyknit Racer, a także kultowe modele Air Force 1, Cortez, Huarache i Air Max 90. Białe cholewki wykonane z materiałów premium jak skóra czy satyna, gładkie białe podeszwy i sznurówki zapewnią klasyczny wygląd, który zawsze pozostaje na czasie. Zdjęcia kolekcji stworzył duet fotografów M & M, czyli Mert Alas i Marcus Piggott, znani m.in. z sesji dla Vogue’a. W lokalnej odsłonie kampanii zobaczymy Dorotę Chojecką, Olę Korytowską oraz Kubę Grabowskiego, czyli Quebonafide. Wyrastający na ikony mody influencerzy pokazują jak stworzyć total white look sięgając po t-shirty, spodnie i bluzy z najnowszej kolekcji Nike Sportswear.

 

Nike White Sneaker Collection jest dostępna na nike.com od 3 sierpnia.

 

 

Źródło: PR Nike


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl