19 Sep
Idealna pupa z Body Bespoke od Wranglera
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Wrangler

 

Body Bespoke to specjalna linia dla Wrangler Gals.

Innowacyjne podejście, przez które Wrangler każdy rozmiar projektuje osobno, to sekret dżinsów świetnie leżących na każdej kobiecie i dziewczynie.

 

Wrangler opracowł wyjątkową technologię, która dzięki określeniu właściwych proporcji i pozycji tylnych kieszeni oraz szwów, pozwala tworzyć zgrabne dżinsy idealnie dopasowane do sylwetki bez względu na rozmiar.

 

Każdy rozmiar się liczy

 

Wszyscy to znamy – dżinsy w pewnym rozmiarze, które idealnie leżą na twojej koleżance, nie muszą leżeć świetnie na tobie. Tak już jest. Dlatego Wrangler skupia się tak samo na każdym rozmiarze i dopasowuje go indywidualnie, by perfekcyjnie leżał na tym, kto będzie go nosił – na tobie!

 

Naukowe wytłumaczenie

 

Wrangler  Zaprosił do współpracy inżynierów z Uniwersytetu Kalifornijskiego i zadał im szczere pytanie: „Co sprawia, że dżinsy w danym rozmiarze świetnie wyglądają, przynajmniej od tyłu?” Ich odpowiedź naprawdę nas zaskoczyła. „To pozycja kieszeni.”

 

Kieszenie robią różnicę

 

Czy wiesz, że piękno leży w równowadze i symetrii? Ta sama zasada dotyczy tylnej części dżinsów. Dopóki kieszenie nie mają odpowiednich proporcji i nie są w odpowiednim miejscu, dżinsy nie będą wyglądać dobrze. Wrangler Body Bespoke stosuje tę regułę do każdego rozmiaru i fasonu dżinsów. Dzięki niej możesz cieszyć się parą spodni idealnie dopasowaną do sylwetki.

 

 

 

Źródło: PR Wrangler


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl