08 Jan
Kolekcja Bizuu Après-Midi Winter 2017
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Fotograf: Asia Typek / @asiatypek. Źródło: PR Bizuu

 

Wraz ze Świętami do butików i sklepu online zawitała najnowsza kolekcja Bizuu Après-Midi.

Nie uciekamy od miasta, ale zmieniamy jego klimat. Z ruchliwych i zatłoczonych ulic Nowego Yorku przenosimy się w świat małych kawiarnianych stoików, brukowanych uliczek i romantycznie zawieszonych mostów.

 

Odpowiednio do pory roku zwalniamy tempo, by na chwilę przysiąść, zatrzymać się w biegu. Zimowa kampania Après- midi osadzona została w scenerii magicznego, lekko zmrożonego Paryża. A jeśli Paryż to wiadomo, że będzie romantycznie, ale i artystycznie. Paris Mon Amour to hasło przewodnie zimowej kolekcji popołudniowej linii Bizuu.

 

To linia zaprojektowana z myślą o kobiecie, która lubi łączyć elegancję z charakterystycznym dla tej linii dziewczęcym urokiem. To dedykacja dla kobiety odważnej, lubiącej komfort
w modowym wydaniu.

 

Za obiektywem sesji po raz kolejny stanęła Asia Typek, a modelką została Raquel San Nicholas z Mademoiselle Agency.

 

W kolekcji znajdziemy inspiracje motywem cyrkowym, nawiązanie do podróży balonem, biletów do cyrku czy akrobacji. Wszystko co kojarzy się z zabawą w nietuzinkowym, magicznym wydaniu.

Romantyczne uliczki i stare kamienice posłużyły jako tło dla kolekcji. Klasyczne kroje sukienek zostały wzbogacone wzorem w autorski print, delikatne dziewczęce groszki czy modną w tym sezonie kratę, zakończone charakterystyczną dla marki falbaną.

 

Nowa kolekcja Après-Midi to także ponadczasowa dzianinowa spódniczka mini z asymetryczną falbanką oraz t-shirty z napisem Bizuu Paris i motywem akrobatki – rodem z dawnych teatralnych plakatów. W kolekcji nie zabrakło stałej pozycji linii, jaką są bluzy. Tym razem jest to oversizowa czarna bluza - sukienka z kapturem oraz biała bluza z oryginalnym wiązaniem na ramieniu, obie zdobione bogatym haftem.

 

Sportową linię tej kolekcji dopełnia mini kolekcja dresów. W pierwszej odsłonie jest  to trzyczęściowy zestaw w oryginalny autorski print, z oversizową rozpinaną bluzą, ozdobiony spersonalizowaną taśmą Bizuu, do którego dołączony został sportowy top. Dla miłośniczek klasyki nie zabrakło czarnego zestawu ze złotymi motywami cyrkowymi.

 

Obecna kolekcja Après-Midi to stonowana paleta barw. Nie rezygnujemy w modnego w tym sezonie bordo, kremu czy granatu. Nie zabrakło również charakterystycznego dla marki bladego różu czy klasycznej czerni. Kolor złoty obecny jest w postaci haftowanych aplikacji.

 

Ważną rolę w kolekcji odgrywają autorskie printy teamu Bizuu. Motywy cyrkowe spod ich kreski zdobią bluzę, dres oraz obecne są w printach kolekcji. Wykorzystane w kolekcji materiały to delikatna krepa, tiul, pianka, tkanina dresowa, jersey, bawełna czy wzorzyste tkaniny. Dodatki w kolekcji to bogate hafty, medaliki oraz  personalizowana taśma Bizuu.

 

Fryzurę oraz makijaż wykonała Kasia Furtak, która postawiła na naturalny, dziewczęcy look. Pierwsze modele z kolekcji Après-Midi dostępne są już od dzisiaj w butikach Bizuu i w sklepie internetowym marki.

 

Szczegóły sesji:

 

Fotograf: Asia Typek / @asiatypek

Modelka: Raquel San Nicholas @raquelsannucolas / Mademoiselle Agency

Makijaż/Fryzury:  Kasia Furtak

Stylizacja: Sonia Włoszyńska / Bizuu

Produkcja:  Hanna Wojtaszek / Bizuu

Retusz: Mesh Studio

 

 

Źródło: PR Bizuu


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl