20 Sep
Parfois prezentuje zegarek hybrydowy
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Parfois

 

Parfois prezentuje zegarek hybrydowy, które monitoruje codzienną aktywność fizyczną.

Pierwszy raz w historii marka Parfois wypuszcza na rynek zegarek, który w idealny sposób łączy w sobie styl oraz funckonalność. Actvity Watch jest zegarkiem hybrydowym, którego design opiera się na prostych i dyskretnych kształtach i który towarzyszy nam podczas codziennej aktywności fizycznej, odbiera powiadomienia o połączeniach i pozwala na robienie zdjęć aparatem w telefonie.

 

Zegarek ten używany jest w połączeniu z aplikacją “Parfois Activity”, stworzoną przez markę Parfois i łączy się ze smartphonem za pomocą połączenia Bluetooth. Activity Watch pozwala na rejestr rytmu serca, godzin snu, kroków i pokonanego dystansu według wyznaczonego celu oraz spalonych kalorii.

 

Activity Watch dostępny jest w dwóch kolorach, czarnym oraz ciemnoszarym, a w zestawie ma dodatkowy gumowy pasek, idealny do stosowania podczas aktywności fizycznej. System wymiany pasków jest bardzo prosty i praktyczny do zastosowania w jakimkolwiek miejscu.

 

Nowy zegarek Parfois jest idealny dla osób, który lubią zdrowy tryb życia, ćwiczą i lubią mieć wiedzę o swojej codziennej aktywności. Będzie on dostępny w sklepach oraz na parfois.com we wrześniu w cenie 379, 90 PLN.

 

 

Źródło: PR Parfois


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl