28 Sep
Intimissimi trendy jesień/zima 2018/2019
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Intimissimi

 

Zmysłowa i romantyczna kobieta, która rozkwita podczas podróży do egzotycznych zakątków i w zaczarowanym lesie. Taka właśnie jest kobieta Intimissimi w sezonie Jesień/Zima 2018/2019.

Wsłuchaj się we współczesna baśń, która obejmuje najnowsze trendy sezonu, opowiedzianą przez Intimissimi poprzez bogatą, wyróżniającą się i charyzmatyczną kolekcję.

 

Zima 2018

 

Winter Bouquet – kolekcja nawiązuje do kwitnących w lesie kwiatów w żywych kolorach na tle ciemniejszych odcieni. Główną rolę gra połączony z koronką welur ukazany w zimowych kolorach, takich jak ciemna zieleń i śliwka.  

 

Animal Print – zwierzęce printy w połączeniu z czarną koronką i czerwonymi różami dają delikatny, ale i wyrazisty efekt. Inspirowane zwierzętami lasu printy na zwiewnych tkaninach przypominają między innymi tatuaże. 

 

Cosmic Universe – rozświetlone gwiazdami niebo oświetla budzącą się do życia naturę. Kolekcja inspirowana kosmosem i gwiazdami przedstawiona została w postaci cekinów, znaków zodiaku i błyszczących minerałów, oświetlając w ten sposób ciemniejsze odcienie produktów. 

 

Sensual Darkness – noc pobudza czarujące stworzenia okryte delikatną i uwodzicielską koronką. Tematem przewodnim jest zmysłowość ukazana dzięki dodatkowym paseczkom i kobiecym groszkom, nierzadko w połączeniu z welurem.  

    

Christmas – wraz z pierwszymi mrozami las wypełnia się kryształkami lodu i aromatem świąt Bożego Narodzenia. Zróżnicowane odcienie czerwieni tworzą rzucającą się w oczy kolekcję, a welurowe i koronkowe zdobienia idealnie współgra z ciepłą, świąteczną atmosferą. Przeważającej czerwieni towarzyszy również czarna koronka, która w połączeniu z lureksowymi zdobieniami tworzy niezapomnianą stylizację. 

 

 

Źródło: PR Intimissimi

 

Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl