27 Mar
Kolekcja Renee Authentic x Lana Nguyen
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Renee

 

Stało się długo wyczekiwana kolekcja Renee Design Authentic już jest.

Powstawała przez 3 miesiące w dziale projektowym pod okiem Lany Nguyen i  wykonana została w polskiej szwalni. Kolory natury tj. beże, zielenie, szarości, pastele i biel w tej odsłonie zachwycają. Kroje są kobiece, lekkie i zwiewneFalbanki, micro printy w kwiaty oraz koronki zdobią sensualne i romantyczne sukienki. Ultrakobiece są również komplety, składające się z krótkich spódnic i topów z odkrytymi ramionami. Magia kompletu tkwi w kobiecym fasonie oraz ponadczasowym princie w kwiaty. W kolekcji znajdziemy również proste i eleganckie garnitury, przewiązane szerokim paskiem. Projekty podkreślają talię, dzięki której sylwetka jest smukła i bardzo kobieca.

 

O kampanii Authentic

 

Kampania utrzymana jest w stylu Common Gound. Dotyka pokolenia nieznającego pełnej wolności – osób, które dorastały w dobie “świadomych rodziców” i zagrożeń, które nie pozwalały im na samotne podwórkowe eskapady, wspinaczki na drzewach, a telefony ograniczały poczucie samodzielności.

 

W naszej najnowszej kampanii odkrywamy potrzeby “pokolenia online” przybliżając autentyzm świata poprzez naturalne kolory, przewiewne tkaniny i autorskie wzoryDziś świat w “złotej klatce” jest obecną normą społeczną. Przestrzeń i otaczająca nas codzienność nie zamyka się tylko na to, co widzimy. Kolekcja jest synonimem wolności. Sprawia, że przenosimy się w świat fantazji, który nosimy w sobie. Znajdujemy się tam, gdzie chcielibyśmy się znaleźć tu i teraz. To nie jest zwykła podróż… to droga w głąb siebie.

 

Najnowsze kampanijne video kolekcji Renee Design Authentic:

 

 

Kolekcja Renee Design Authentic już dostępna jest na stronie renee.pl. Dzika natura i duch wolności jest w każdym z nas, a przestrzeń to iluzja, której możemy doświadczyć nosząc kolekcję Renee Design Authentic.

 

 

Źródło: PR Renee

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl