29 Apr
Bycie aktywnym jest trendy!
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR

 

Okres wiosenno-letni, jak żaden inny sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu na powietrzu. 

Już czas wyciągnąć na stałe z głębi mieszkań ukochany rower, deskorolkę czy longboard i ruszyć w drogę. Do plecaka zapakujmy aparat lub kamerę, żeby uwiecznić przyjemne momenty z bliskimi. Kiedy cały dzień jesteśmy w ruchu, nasz strój nie powinien stawiać nam żadnych ograniczeń – jak zachować strefę komfortu, nie rezygnując przy tym z trendów?

 

Podczas rowerowej wycieczki najlepiej wybrać, nieutrudniające ruchu elementy garderoby i zestawić je z klasycznymi, bluzami, które zapewnią ciepło wiosennym wieczorem. Spódnice utrzymane w motywach kwiatowych, czy spodenki nasuwające na myśl marynarski styl to znaki rozpoznawalne dla wiosny.  Na plecy zarzucamy klasyczny plecak, w którym zmieścimy wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, na całodzienną wyprawę.

 

Ponadczasowe połączenie bieli i czerni, w sportowej postaci czarnych rurek, białego, luźnego longsleevu i sportowych butów, przełamujemy małą torebką na cienkim pasku i delikatną biżuterią – najlepiej w stylu boho.

 

Jazdę na czterech kółkach idealnie uzupełni wygodna stylizacja złożona ze, zdobionego printem lub subtelnymi cekinami, T-shirtu oraz dopasowanych jeansów. Basicową stylizację uzupełniamy o zdobione dodatki – nerkę wyglądem przypominającą pochlapaną farbą, torebkę w kolorze intensywnej czerwienie, czy też buty z akcentem holo.

 

 

Źródło: PR 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl