11 Aug
Nowość Hello Kitty i Levi’s jesień-zima 2019
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Levi's

 

Z okazji 45-ciolecia Hello Kitty, Levi’s połączył siły z twórcami kotki Sanrio i razem stworzyli limitowaną kolekcję Levi’s® x Hello Kitty dla kobiet i dziewczynek.

Już od prawie pół wieku Hello Kitty zajmuje ważne miejsce w pop kulturze. Kultowy kotek jest nie tylko jedną z najbardziej uroczych postaci na świecie, ale również ironiczną, nostalgiczną i zdecydowanie zabawną ikoną. Dlatego właśnie z okazji 45-ciolecia Hello Kitty, Levi’s połączył siły z twórcami kotki Sanrio i razem stworzyli limitowaną kolekcję Levi’s x Hello Kitty dla kobiet i dziewczynek. Zaprojektowana w duchu najnowszych trendów kolekcja zawiera t-shirty, topy, bluzy z kapturem i denim, a wszystko to opatrzone jest wizerunkami szalenie popularnej kotki z Japonii. Niektóre z kluczowych elementów garderoby to, np. Levi’s Baggy Overalls, czyli ogrodniczki całe w princie Hello Kitty, kurtka oversize Dad Trucker z naszywkami Helo Kitty® oraz bluza Unbasic Hoodie z logo batwing, na którym widnieje kotka i jej przyjaciele. Ponadto kolekcja wyróżnia się detalami, takimi jak grawerowane w Hello Kitty nity.

 

„Hello Kitty i Levi’s to dwie globalne marki lifestylowe, które wywarły niesamowity wpływ na kulturę i modę.” powiedziała Maureen Bergmuller, Sr. Vice President, Marketing and Brand Management, Sanrio Inc. „Nasza limitowana kolekcja łączy ikoniczny wizerunek Hello Kitty z niepowtarzalnym stylem Levi’s i w rezultacie oferuje klientom bardzo uroczą wersję znanych klasyków. Jesteśmy podekscytowani na myśl o współpracy z Levi’s nad tym interesującym projektem, który będzie stylową celebracją 45-ciolecia Hello Kitty”.


Kolekcja Levi’s x Hello Kitty weszła na rynek 1 sierpnia i dostępna jest na stronie Levi.com, wybranych sklepach Levi, a także na stronie Sanrio.com i w wybranych sklepach Sanrio.

 

 

 

Źródło: PR Levi's

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl