28 Sep
Poczuj twista z Intimissimi
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Intimissimi

 

Intimissimi prezentuje Bra Twist - nową kampanię, w której Sarah Jessica Parker zmienia się z aktorki w choreografkę, w towarzystwie nowych, niesamowitych osobowości, które wciąż czekają na odkrycie.

Intimissimi po raz kolejny podbija świat damskiej bielizny, koncentrując się na potrzebach prawdziwych kobiet. W tym działaniu markę wsparła niekwestionowana ikona nowoczesnej i dynamicznej kobiecości - Sarah Jessica Parker.

 

A teraz… zatańczmy! Tym razem amerykańska aktorka zamienia się w choreografkę kampanii Intimissimi’s Bra Twist – nowego tańca, skierowanego wyłącznie dla kobiet. Jest to harmonijny rytuał i sekwencja czterech gestów, które towarzyszą każdej kobiecie, gdy wkłada swój ulubiony biustonosz. To prawdziwy poradnik, jak znaleźć ten idealny model, dopasować do niego ramiączka, zapięcie na plecach oraz jak prawidłowo ułożyć biust w miseczkach. Dzięki tym elementom mamy na koniec perfekcyjne dopasowanie. Bez względu na to, jak kobieta zakłada biustonosz, Intimissimi zawsze będzie dla niej, by pomóc jej znaleźć odpowiedni rozmiar, ale również nauczyć ją jak go poprawnie nakładać.

 

Intimissimi  jest prawdziwym specjalistą od biustonoszy, zarówno dla kobiet jak i dziewcząt. Szeroka gama ponad 40 modeli pozwala znaleźć ten idealny, w odpowiednim i eleganckim stylu. Dla Intimissimi każda kobieta jest wyjątkowa. Każda ma inny wygląd i charakter, nosi inny model biustonosza, dopasowany do stylu i potrzebnych funkcji, aby poprawić sylwetkę oraz wyrazić swoją osobowość.

 

W każdym z pięciu mini-klipów Sarah Jessica wraz z innymi utalentowanymi osobami, prezentuje najgorętsze hity tego sezonu: najnowszy biustonosz z linii Vera (dedykowany kobietom z większymi miseczkami, potrzebującym dodatkowego podtrzymania), nowy super push-up z jedwabiu, a także model „trójkąt” z koronki i bawełny.

              

Na koniec, aby dać kobietom możliwość przeżycia niezwykłej przygody, Intimissimi oferuje możliwość doświadczenia 3.0, dzięki nowej technologii. Skanując kod QR w sklepie, a także w kampanii online i offline, oraz w mediach społecznościowych, można połączyć się z awatarem Sarah Jessica Parker i razem z nią wybrać i kupić odpowiedni biustonosz, a nawet.... zatańczyć i opublikować wirtualne wspólne selfie.

 

Kampania Intimissimi Bra Twist będzie przeprodzona na całym świecie i obejmuje reklamę telewizyjną, digitalową, prasową i billboardową.

 

 

Źródło: PR Intimissimi

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl