13 Jan
Najnowsza kolekcja Karen Paul już w sprzedaży
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Karen Paul

 

Jeżeli chcesz wiedzieć  co będzie  na czasie w tym sezonie, koniecznie zatrzymaj się przy najnowszej kolekcji Karen Paul.

Tym razem marka prezentuje wiosenno-letnią kolekcję SS2020. Inspiracją do jej powstania były lata 80. i wpływ nurtu New Romantic.

 

Dla projektantki kultura i sztuka to główne źródła przy tworzeniu kolejnych dzieł. Kolekcja zatopiona  jest w tonach beżu, fioletu, czerwieni i malinowego różu. Natomiast kolorystyka została zaczerpnięta z obrazów artysty Jarosława Modzelewskiego. Wszystko zostało ubrane w tkaniny sprowadzane z Włoch, które pochodzą od starannie wyselekcjonowanych producentów. Podczas procesu powstawania wykorzystywana jest bogata tradycja polskich pracowni krawieckich, dzięki czemu projekty Karen Paul są dopracowane w jak najmniejszym szczególe.

 

Barwy, różnorodność tkanin i form dodają nie tylko ekspresji sylwetce, ale jednocześnie poczucie wygody i luzu. Fasony podkreślające kobiecą siłę, mieniące się tkaniny, supermodne kroje i romantyczne koronki to główne, charakterystyczne motywy marki pozwalające na to, że bez problemu rozpoznamy styl Karen Paul.   

 

Kim jest dziewczyna Karen Paul? To kobieta pełna przeciwieństw, z jednej strony wrażliwa i eteryczna, a z drugiej odważna i pewna siebie. Poprzez ubiór pragnie wyrazić swój indywidualizm i zawsze jest pewna tego jak wygląda.

 

Najnowsza kolekcja jest już dostępna do kupienia na stronie https://karenpaul.pl/. Natomiast śledzić poczynania marki można również na Instagramie @karenpaul_official.

 

 

Źródło: PR Karen Paul


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl