25 Mar
Rock Romantic by Answear
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Answear

 

Nic nie inspiruje tak jak muzyka. Pearl Jam oraz Kurt Cobain to bezapelacyjnie ikony grunge’u.

To oni wypromowali koszule w kratę i ciężkie buty. Ta muzyka nie mogła sobie pozwolić na towarzystwo banalnych stylizacji i być może właśnie dlatego spotkała się z tak dużym uznaniem wśród młodych. Ten buntowniczy, nonszalancki styl był czymś zupełnie nowym. Do tych wspaniałych czasów powracają co jakiś czas światowi projektanci i do tego nurtu sięgnęła również marka Answear w najnowszej kolekcji Rock Romantic.

 

Skóra, podarte dżinsy, burgundowe usta i choker. Zestawienie tych drapieżnych elementów z łagodzącymi stylizację, kobiecymi motywami kwiatowymi daje niesamowicie sensualny efekt - kobiecy look z pazurem. Kolekcja Rock Romantic od Answear to także bluzki z haftami, dopasowane spódniczki i satyna. Świetnie przełamią odważne i mroczne ćwieki, czy skórę.

 

Miłośnikom grunge’u towarzyszył oczywiście nieśmiertelny denim i nie mogło go zabraknąć w tej kolekcji. Wysoka talia, szersza nogawka, czy klasyczne rurki? Tu nie ma zasad. Bunt wychodzi na przeciw wszelkim trendom i konwenansom.

 

W kolekcji Rock Romantic znajdziemy też torebki z wytłaczanymi zwierzęcymi wzorami ozdobione łańcuchami czy dżetami. To jak? Na nogi ulubione glany, do tego kwiecista sukienka i ukochana katana? Aby maksymalnie poczuć ten klimat, nie zapomnij o muzyce Alice in Chains w słuchawkach.

 

 

Źródło: PR Answear


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl