05 Apr
Air Earth nowa kolekcja bluz Łukasza Jemioła
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Łukasz Jemioł

 

Air Earth – nowa kolekcja ekologicznych bluz Łukasza Jemioła zapowiedzią sezonu SS 2020.

Ekologiczne bluzy Łukasz Jemioł 1 Air Earth 8211 nowa kolekcja ekologicznych bluz Łukasza Jemioła zapowiedzi sezonu SS 2020. „Air Earth” – nowa kolekcja ekologicznych bluz Łukasza Jemioła zapowiedzią sezonu SS 2020.

 

Mini kolekcja bluz „Air Earth” to zapowiedź nadchodzącej wiosenno-letniej kolekcji Łukasza Jemioła.

 

Projektant od wielu lat tworzy również kolekcje linii basic. W sezonie wiosna/lato nie mogło zabraknąć klasycznych, wygodnych i ciepłych bluz, na których to właśnie zostały wyhaftowane hasła „Air Earth”. Słowa zupełnie nieprzypadkowe, ponieważ obserwując otaczającą nas rzeczywistość, w trosce o środowisko Łukasz Jemioł swoje projekty stworzył przy użyciu organicznej bawełny.

 

Inspirowana naturą kolekcja wiosna/lato 2020 powstała w myśl idei Feel Air. Feel Earth. Be Eco. Dla kobiet silnych, świadomych, wierzących w społeczną odpowiedzialność. Wszystkie modele bluz damskich z kapturem zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny organicznej. Naturalny surowiec pochodzi z upraw ekologicznych, na których nie stosuje się nawozów sztucznych oraz toksycznych środków chemicznych. Tkanina pozyskiwana jest od lokalnych producentów. Dzięki minimalistycznej i prostej formie bluz, projektant akcentuje aspekt eko, zwraca uwagę na ochronę środowiska oraz modę odpowiedzialną.

 

Wygodne oversize’owe bluzy z rozcięciami po bokach, dopasują się do wielu sylwetek. Dzięki miękkiemu, otulającemu kapturowi z tasiemką ozdobioną logo marki, bluzy sprawdzą się również w chłodniejsze dni, a swoim właścicielkom będą mogły towarzyszyć przez wiele sezonów, ponieważ oprócz klasycznej, krótkiej bluzy, projektant stworzył również analogiczną dłuższą wersję.

 

Bluzy „Air Earth” od Łukasza Jemioła występują w czterech wersjach kolorystycznych – delikatnego beżu, pudrowego różu oraz klasycznej czerni i bieli, które korespondują z przesłaniem kolekcji.

 

Pierwsze modele są już dostępne w sprzedaży online na stronie www.jemiol.com. Cena każdej z bluz wynosi 449 zł (wersja krótka), 499 zł (wersja długa).

 

 

Źródło: PR Łukasz Jemioł


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl