22 May
Kolekcja dla mężczyzn Ecco Vitrus Mondial
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Ecco

 

Marka Ecco prezentuje najnowszą kolekcję dla mężczyzn Ecco Vitrus Mondial.

W tym sezonie marka Ecco prezentuje kolekcję Ecco Vitrus Mondial, która zachwyci niejednego mężczyznę swoim wyjątkowym połączeniem szyku, elegancji i wygody. Kolekcja to już czwarte wydanie linii Vitrus, stworzonej przy pomocy rewolucyjnej technologii, dzięki której modele butów to przełom w kategorii luksusowego i wygodnego obuwia dla mężczyzn. Marka od samego początku swojego istnienia stawia na integrację duńskiego rzemiosła z innowacyjnymi technologiami.  

 

Styl i wygoda ponad wszystko

 

Kolekcja jest stworzona z myślą o współczesnym mężczyźnie, który prowadzi szybki i aktywny styl życia, ma nienaganny gust oraz konkretne oczekiwania. Obuwie ma być szykowne, ponadczasowe i wygodne. Vitrus Mondial jest odpowiedzią na te właśnie potrzeby, a cała linia została wykonana z najlepszej jakości skóry Ecco Box Calf, wytwarzanej we własnych garbarniach marki. Obuwie z tej kolekcji jest pierwszym w rodzinie Vitrus, które łączy w sobie rozwiązania wygody premium ze skórzaną podeszwą zewnętrzną. Już po pierwszych krokach w butach z serii Vitrus Mondial, każdy użytkownik zakocha się bezpowrotnie w ich wyglądzie i wyjątkowym komforcie. Inne udoskonalenia, które wyróżniają tę kolekcję, to zupełnie nowa, szczuplejsza sylwetka i luksusowy wygląd, który zawdzięczany jest skórzanej podeszwie zewnętrznej oraz nowym cienkim woskowanym sznurówkom.

 

Innowacyjne Technologie Ecco

 

Cała kolekcja została zaprojektowana, wykorzystując pionierską technologię Ecco Fluidform Direct Comfort, która idealnie dostosowuje obuwie do kształtu stopy i zapewnia użytkownikowi odczucie maksymalnej wygody. Co więcej, innowacyjna struktura Ecco Vitrus zapewni dodatkowe podparcie dla pięt, przez co buty sprawdzą się świetnie w dłuższym użytkowaniu.  Dla wielu mężczyzn kolekcja Ecco Vitrus Mondial to odpowiedź na sprecyzowane wymagania, trwałość oraz komfort na najwyższym poziomie.

 

 

 

Źródło: PR Ecco


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl