29 May
Rider twój następny krok
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Rider

 

Nowa kolekcja obuwia letniego Rider to prawdziwa gratka dla tych, którzy w modzie cenią miejski luz, a dodatkowo – komfort użytkowania.

Rider to nowoczesne modele klapków i sandałów – dla niej i dla niego. Doskonałe połączenie oryginalnego designu i wygody – buty, które świetnie sprawdzą się na plaży, w mieście i podczas każdego wakacyjnego wypadu z przyjaciółmi.

 

Rider to marka, która od lat specjalizuje się w modnym i wygodnym letnim obuwiu. Tworząc nowe kolekcje, inspiracje czerpie z nowej mody ulicznej, artystycznego designu i świata muzyki. Rytm miasta, letnie eksploracje, czas spędzany z przyjaciółmi, wakacyjny luz i aktywna zabawa – w kolekcji Rider znaleźć można propozycje dostosowane do różnorodnych stylów życia. Wszystkie modele łączy zawsze wyjątkowy design i wygoda noszenia.

 

Co jeszcze wyróżnia markę Rider? To buty w 100% wegańskie, a ich producent osiąga jeden z najmniejszych śladów ekologicznych wśród producentów obuwia na całym świecie. 30% materiału, z którego powstają buty pochodzi z recyklingu. Własne fabryki zapewniają odpowiedzialną produkcję i pełną szacunku pracę. W ten sposób RIDER przyczynia się do tworzenia lepszego świata poprzez zrównoważony rozwój i ochronę środowiska.

 

Dla niego

 

Rider R1 Energy AD i Rider Energy Plus III AD – japonki, których design oparto na świetnym mariażu stylu i designu, opartym na kolorach i wzorach inspirowanych naturą oraz charakterem wielkich miast – jak Rio de Janeiro czy Miami.

Cena: 79,99 zł – 89,99 zł.

 

Rider Strike Plus AD – japonki z oryginalnymi, graficznymi nadrukami. Dostępne w klasycznych kolorach, w których królują palety szarości i granatów.

Cena: 79,99 zł.

 

Rider ACDC Thong/ACDC Slide oraz KISS Thong/KISS Slide – najlepszy wybór dla fanów ostrych brzmień. Wyjątkowe grafiki z kultowymi zespołami, które zapisały się w historii rocka.

Cena: 89,99 zł (japonki).

119,99 zł (klapki wsuwane).

 

Rider R1 Energy 360 AD –  modne wzory, inspirowane kolażami i grafikami oraz tęczowe kolory to wyjątkowe atuty tych modeli. Wyróżniają je również nadruki 360°, naniesione także na podeszwę. Dostępne w sześciu rodzajach.

Cena: 99,99 zł.

 

Dla niej

 

Rider Splash Slide Fem – dowód na to, że klapki basenowe i na plażę mogą wyglądać naprawdę ciekawie. Oryginalny wygląd zapewniają im różnokolorowe grafiki. Buty dostępne w trzech kombinacjach odcieni – pastelowego różu, fioletu i seledynu; grafitowych szarości; czerni połączonej z różem i fioletem. Wyposażone w profilowaną wyściółkę z pianki Soft Dry Foam.

Cena: 109,99 zł.

 

Rider R1 Sandal Fem – damskie sandały, o uniwersalnym stylu, dzięki któremu sprawdzą się zarówno na plaży, jak i w mieście. Wygodne, z ciekawym zapięciem, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych.

Cena: 99,99 zł.

 

Rider R1 Graphics Fem – klapki niebanalnie ozdobione grafiką – „Making my own way”. Dostępne w ciekawych połączeniach kolorów – zarówno bardziej stonowanych, jak i wyrazistych.

Cena: 79,99 zł.

 

 

 

Źródło: PR Rider


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl