30 Jul
Top Icons od Wranglera
Napisała Redakcja
Dział Polecamy
 
Źródło: PR Wrangler

 

Denim jest zawsze na czasie.

Idealny dżins z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Kultowe elementy dostępne już teraz na wrangler.com. Dzięki wieloletniej historii projektowania dżinsów, Wrangler czerpie z tradycji, gdy potrzebuje kreatywności; to jest kluczowe słowo - inspiracja. Nie replikacja. Marka zawsze składa tę samą obietnicę: wysokiej jakości dżinsy wykonane z dumą, dbałością o szczegóły i z idealnym dopasowaniem, wszystko wykonane w sposób przyjazny środowisku, z poszanowaniem planety. Kultowe produkty dostępne już na stronie Wranglera.

Dla Niej:

 

Icons - legenda. Stylowe, autentycznie westernowe jeansy. Dziedzictwo Wrangler w nowoczesnym kobiecym kroju. Gotowe na imprezę. 

ICONS 11WWZ WESTERN SLIM JEANS IN GOOD VIBES

 

Nowoczesna wersja nostalgicznego stylu. Wysoki stan, dopasowanie w biodrach i atrakcyjny wygląd. Jakość i wygodny krój w kolorze indigo denim.

THE RETRO JEAN IN DARK BLUE

 

Wygodne jeansy dzwony, które nadają nowy wygląd klasycznemu stylowi retro. Połącz się z autentycznymi klimatami lat 70. dzięki naszym dzwonom z wysokim stanem w kolorze stonewashed. 

FLARE JEANS IN HOLIDAY                                                                                                                                                                                       

 

Na każdą okazję - nasze niezbędne mom jeans. Luźny krój, trwałe wykonanie i podkreślona sylwetka w kolorze clean indigo. Niezbędny element twojej garderoby

MOM JEANS IN DEEP SEA

 

Dla Niego:

 

Zawsze niezawodne jeansy. Dopasowane od bioder po kostki w kolorze light wash. Zaufany komfort i styl pasujący do każdego stroju. Ponadczasowa ikona.

ICONS 11MWZ WESTERN SLIM JEANS IN GOOD VIBES

 

Nasze kultowe jeansy Texas z elastycznego jeansu zapewniają najwyższy komfort, z włóknami pochodzącymi z recyklingu. To część naszej odpowiedzialnej produkcji. 

TEXAS SLIM JEANS IN AIRLITE BLUE

TEXAS SLIM JEANS IN AIRLITE BLUE

 

Larston mają dopasowany, zwężający się krój. To współczesny klasyk. Ta para jest wykonana z elastycznego jeansu i barwiona przy użyciu innowacyjnej i trwałej techniki Indigood™.

LARSTON MIDWEIGHT JEANS IN THE LEGENDARY

 

 

Źródło: PR Wrangler


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl