09 Sep
Lee na jesień 2020
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Lee

 

Nowy wymiar życia, nowa odsłona stylu z Lee na jesień.

Od kilku ostatnich miesięcy wszyscy kwestionujemy nasze priorytety. Przygotowując kolekcję jesień zima 2020, postanowiliśmy skupić się na tym, co jest naprawdę istotne. Najnowsza kolekcja Lee Jeans® to ubrania, które są

 

kwintesencją naszych wartości i stylu. Oto nasz „Cast of Icons” – legendarne, klasyczne fasony w nowej odsłonie, które łączą tradycję marki z nowoczesnymi trendami, oferując jakość i funkcjonalność przez wiele kolejnych sezonów.

 

Denim

 

W przypadku ubrań z denimu w najnowszej kolekcji koncentrujemy się na naszych najpopularniejszych fasonach, słynących z wybornej jakości. To nasze antidotum na popularną „fast fashion”, czyli niskiej jakości ubrania, których coraz więcej klientów nie chce mieć już w swojej garderobie.

 

Dla mężczyzn przygotowaliśmy wąski fason Luke, następnie Austin ze zwężanymi nogawkami i nasze obcisłe jeansy Malone. W kolekcji damskiej nie mogło zabraknąć kultowego fasonu Carol z prostymi nogawkami, klasycznego obcisłego modelu

 

Scarlett oraz dwóch modeli, które znów są modne – jeansów z szerokimi nogawkami Wide Leg i naszych dzwonów Breese. Każdy z nich ma sygnowane detale Lee i jest dostępny w wielu różnych wykończeniach – od klasycznych po jeansy z efektem zniszczenia. Wszystkie modele w stylowy sposób łączą tradycję naszej marki z niezrównaną jakością i nowoczesnymi trendami.

 

Bliżej natury

 

Wiele trendów w kolekcjach jesień-zima 2020 dąży ku naturze. Potrzeba wyjścia z miasta i zbliżenia się do przyrody jest po części rezultatem spowolnienia w przemyśle będącego efektem pandemii oraz miejskich „zielonych” trendów, które promują wprowadzenie elementów dzikiej przyrody do miast.

 

W kolekcji Lee na nadchodzący sezon nie zabraknie więc odzieży o roboczym rodowodzie, ale tym razem w outdoorowym wydaniu. Świetnym przykładem są nasze kurtki Sherpa z kołnierzykiem wyściełanym kożuszkiem, klasyczne kurtki wełniane i modele polowe dla mężczyzn i kobiet. W odpowiedzi na modne trendy, w których wzór w kratkę zajmuje czołowe miejsce, w kolekcji Lee znajdą się również nasze autentyczne koszule Western i Worker ozdobione właśnie tym deseniem. Kurtki z ociepleniem z zaawansowanych technologicznie materiałów są kolejną propozycją w najnowszej kolekcji Lee.

 

 

Źródło: PR Lee


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl