14 Sep
15-Lecie modelu Targhee
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Keen

 

15-Lecie modelu Targhee - wygoda na każdym kroku.

Ludzie mówią, że idealny but trekkingowy to taki, o którym zapominasz, że masz go na nodze. Ze taki but to narzędzie służące aby dotrzeć punktu widokowego lub na szczyt. W Keen uważają, że buty to jednak coś więcej - to swoiste połączenie z naturą. Sposób, aby się w niej zanurzyć, delektować się szlakiem i cieszyć się tą wielką, piękną kulą, którą nazywamy planetą Ziemią.

 

Dla fanów natychmiastowego komfortu

 

W 2005 roku, kiedy pierwszy but Targhee zeskoczył z deski kreślarskiej na szlak, fani oraz ich stopy od razu zwrócili na niego uwagę. Niezwykły komfort w połączeniu z solidną wytrzymałością i wydajnością na szlaku – to jego opis w skrócie. Fani zadawali sobie pytanie: jak coś tak wygodnego może być tak wytrzymałe? Nie każdego dnia pojawia się but, który jest wystarczająco zwinny, aby uczynić stromy teren łatwiejszym, a jednocześnie wystarczająco wytrzymały, aby sprostać milionom luźnych, ostrych kamieni. A jednak to prawda. Zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych wędrowców, buty Targhee oferują możliwości przekraczania swoich granic i odkrywania miejsc, o jakich nigdy nie marzyli.

 

Każdy but Targhee ma swój własny zestaw unikalnych właściwości, recepturę opracowaną z myślą o tworzeniu butów idealnie dopasowanych do określonych celów i terenu – to  właśnie jego sekret.

 

Gdzie ciebie zabiorą twoje nowe buty Targhee?

 

Niezależnie od tego czy planujesz podróż życia po Norweskich fiordach lub planujesz weekendowy wypad z rodziną, buty z kolekcji Targhee dadzą Ci wsparcie, wytrzymałość oraz komfort jakiego potrzebujesz.

 

 

Źródło: PR Keen


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl