28 Sep
Jesienna kolekcja Dynafit dla niej i dla niego
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Dynafit

 

Górscy sportowcy i pasjonatki górskich sportów wytrzymałościowych wytrzymałościowi trenują niezależnie od warunków, 365 dni w roku.

Jesień to okres przygotowań do sezonu zawodów skialpinistycznych i długich, trudnych wycieczek skiturowych, a jeśli trenujesz aż do pierwszego śniegu, to prędzej czy później czeka cię konfrontacja z niskimi temperaturami i zmienną górską aurą. Projektanci odzieży Dynafit doskonale znają potrzeby sportowców.

 

„Jesienią dni są coraz krótsze, a temperatury w górach gwałtownie spadają zwłaszcza w mocno eksponowanym terenie na dużej wysokości. Podczas prac nad nową kolekcją jesienną skupiliśmy się głównie na systemie warstw, który w przejściowej porze roku nabiera szczególnego znaczenia w związku z dużą różnicą temperatur, jaka może wystąpić w trakcie jednej sesji treningowej.” – mówi Sibylle Egele dyrektorka segmentu odzieży Dynafit.

 

Tegoroczna kolekcja jesienna składa się z 15 modeli dla kobiet i 15 dla mężczyzn i dostępna będzie w sklepach stacjonarnych i online od połowy sierpnia. 

 

 

Źródło: PR Dynafit

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl