06 Nov
Viva Italia! Viva Diadora
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Diadora

 

Viva Italia! Viva Diadora! Jesienno-zimowa kolekcja od kultowej włoskiej marki.

Diadora istnieje na rynku już od ponad 70 lat. Swoje początki triumfowała jako marka produkująca buty do wspinaczki górskiej. Po czasie, poszerzyła asortyment także o odzież piłkarską, dla biegaczy, kolarzy, tenisistów, aż wreszcie - o ubrania i buty, które nosimy na co dzień. Jednak, mimo upływu lat, istnieje wartość która pozostała i pozostanie niezmienna - przywiązanie brandu do korzeni. Dzięki autentyczności i poszanowaniu tradycji markę pokochały miliony osób - nie tylko we Włoszech!

 

Jesienno-zimowa kolekcja odzieży występuje w kilku kategoriach. Jedna z najbardziej kolorowych i energetycznych to linia RUNNING - będąca hołdem dla lat 80. Cechują ją intensywne barwy, niebanalne połączenia form i doskonała jakość. Diadora to także ubrania dedykowane innym aktywnościom fizycznym - przykładowo linie Tenis, czy Soccer.

 

Diadora to również przede wszystkim obuwie. Począwszy od klasycznych unisexowych tenisówek B.Elite, które kojarzą się z największymi sportowymi sukcesami znanych tenisistów, a skończywszy na sneakersach N9000, które co roku występują w innej formie. Diadora stawia na odświeżenie klasyki, ale także na innowacyjne rozwiązania i kooperacje - np. z włoskimi artystami.

 

W tym sezonie oprócz tradycyjnych modeli, które nigdy nie przestają być na czasie marka Diadora pokazuje różnorodne wariacje na temat kultowego buta Mythos. Występuje on w wersji treningowej oraz sportowej, dzięki czemu możemy nosić go również w miejskich stylizacjach. Został zaprojektowany w bardzo zróżnicowanych kolorach - przywołujących na myśl estetykę lat 90. i 00. Dedykowany jest zarówno kobietom (linia running), jak i mężczyznom (linia running oraz sport).

 

Odzież i obuwie marki Diadora dostępne są na www.mmsport.pl.

 

 

Źródło: PR Diadora


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl