15 Nov
Kolekcja Wrangler x Stranger Things
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Wrangler

 

Wrangler z nową kolekcją inspirowaną latami 80. z okazji „Dnia Stranger Things”.

Limitowana linia to produkty związane z Hellfire Club.

 

Kultowa globalna marka dżinsów Wrangler przedstawiła dziś nową kolekcję Wrangler x Stranger Things we współpracy z platformą Netflix. Jej premiera miała miejsce w Dniu Stranger Things - odbywa się on każdorazowo w dniu zaginięcia Willa Byersa w 1983 roku, które wywróciło świat do góry nogami. Kolekcja Wrangler x Stranger Things zawiera grafiki związane z Hellfire Club.

 

Pełna lista produktów obejmuje jedną koszulkę męską i jedną damską oraz jedną męską kurtkę dżinsową. Zespół projektowy Wranglera zainspirował się klimatem serialu z lat 80., co jest widoczne w intensywnych spraniach, flokowanym tekście dopasowanym do okresu i haftach na grafikach - aby ubrania wyglądały tak, jakby były w użyciu od jakiegoś czasu.

 

„Wrangler jest główną ikoną denimu od ponad 70 lat, a serial Stranger Things od Netflix jest bardzo autentyczny w sposobie przedstawienia epoki lat 80., która była kluczowym okresem dla marki” - powiedziała Holly Wheeler, wiceprezes ds. globalnego marketingu marki Wrangler. „Cieszymy się, że możemy wrócić do naszych bardziej klasycznych stylów, jednocześnie docierając do grona fanów na całym świecie”.

 

Od 6 listopada, kolekcja Wrangler x Stranger Things jest dostępna na Wrangler.com z wysyłką do Ameryki Północnej i Europy. Produkt dostępny jest takze stacjonarnie w sklepie w Berlinie. Ceny wahają się od 49 do 128 dolarów.

 

 

Źródło: PR Wrangler

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl